In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Informujemy, że zmiany w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach spowodowały, że Gmina Janowice Wielkie musiała otworzyć nowy rachunek bankowy przeznaczony specjalnie do wpłat mieszkańców za śmieci.

 

Rachunek już funkcjonuje pod numerem: 09 1600 1462 1016 7770 3000 0006 (w BNP Paribas Bank Polska). Informacje o rachunku będą docierały do mieszkańców przede wszystkim w korespondencji urzędowej dotyczącej odpadów, Informatorze Janowickim i poprzez stronę internetową. Prosimy o uwzględnianie nowego numeru rachunku przy opłatach za śmieci.
Jednocześnie informujemy, że opłaty za śmieci dokonane na dotychczasowy ogólny rachunek Gminy (w tym już poniesione opłaty za styczeń) zostaną tak jak dotychczas zaksięgowane na poczet należności mieszkańców – nie ma potrzeby żadnych wyjaśnień z Państwa strony.
Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość: problematyka odbioru odpadów to aktualnie gorący temat w kraju i wciąż jest sporo zmian w prawie, do których musimy się jako Gmina dostosowywać.