In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Jak co roku, w czerwcu odbyła się wycieczka sportowa do Boszkowa, koło Leszna nad jezioro Dominickie. W wycieczce uczestniczyły siatkarki i sportowcy naszej szkoły, łącznie 30 osób.

Sportowcy mieli możliwość korzystać z wypoczynku nad wodą, w zabawach w nowym ośrodku, w zabawie wodnej na basenie krytym w Lesznie. Pogoda dopisała co sprzyjało wspaniałej i radosnej atmosferze. Uczniowie wypoczywali i regenerowali siły po ciężkim roku sportowym. Wycieczki do Boszkowa odbywają się od kilkunastu lat i cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejny wyjazd za rok.                                                                      

Kierownik i organizator wycieczki Piotr Lesiński.