In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Jak co roku od sześciu lat w ostatni weekend lipca Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości zaprasza na Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana”.
Aby impreza odbyła się w zaplanowanym kształcie, organizatorzy robią nietypową zbiórkę pieniędzy na portalu Polak Potrafi https://polakpotrafi.pl/projekt/rudawska-kraina-lagodnosci-2016 , polegającą na wykupywaniu nagród pozyskanych od licznych darczyńców. Natomiast osoby posiadające konto na portalu Facebook mogą wesprzeć „Polanę” biorąc udział w licytacjach na stronie „Zróbmy razem Polanę” https://www.facebook.com/zrobmyrazempolane/.


Wśród nagród na portalu Polak Potrafi wiele jest w cenie niższej niż u źródła, m.in. bilety wstępu do dwóch Parków Miniatur, do Podziemi Arado, do Karkonoskich Tajemnic, do Western City, do Zamku Legend Śląskich w Pławnej, posiłki w Karpaczu, Świeradowie, Janowicach Wielkich, noclegi w schronisku „Szwajcarka”, karnety dwuosobowe do Teatru Animacji na 5 spektakli do końca roku, spektakl, kolacja i zestaw wydawnictw ufundowane przez Teatr Nasz w Michałowicach, zabiegi kosmetyczne w Salonie Looksus w Cieplicach, kurs internetowy jęz. angielskiego OliveGreen firmy SuperMemo, kawa i desery w legendarnej kawiarni Leszka Kopcio "Biała Lokomotywa" w Nowej Rudzie, fotoobrazy, które ze wskazanych zdjęć wykona firma Fotografia Wielkoformatowa, warsztaty djembe w Strefie Rytmu w Warszawie, masaże w Centrum Rehabilitacji Body Balance we Wrocławiu, kurs wspinaczki na ściance we Wrocławiu, trzy sesje fotograficzne, zaśpiewanie na scenie z Krzysztofem Jurkiewiczem - wokalistą Słodkiego Całusa od Buby lub z Martyną Czech - wokalistką Chwili Nieuwagi, spektakle teatralne w Teatrze Polskim w Poznaniu, wstęp na trasę trudną w Parku Linowym przy Domu Turysty PTTK „Pod Wieżycą”.
Osoby zainteresowane wykupieniem nagród, a mające problem z rejestracją czy zapłatą przez Internet, prosimy o kontakt mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny 661 172 475, Stowarzyszenie pomoże w wykupieniu nagród.