In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3255
Zakładki : 6
Odsłon : 2433050

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

29.03.2012r. w Smolniku koło Lubania Śląskiego odbyły się finały strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt klas czwartych. Nasza reprezentacja wygrała z mistrzem powiatu kamiennogórskiego 2:1, z mistrzem powiatu zgorzeleckiego 2:0, z mistrzem miasta Jelenia Góra SP 11 2:0.

W półfinale rozegrała spotkanie z mistrzem powiatu bolesławieckiego wygrywając po trudnym meczu 2:0. W finale, który decydował o wyjeździe do Wrocławia na finały Dolnego Śląska nasze dziewczęta uległy mistrzowi
powiatu lubańskiego, szkole o profilu sportowym (piłka siatkowa) SP Smolnik 0:2. Zdobywając wicemistrzostwo strefy jeleniogórskiej nasze dziewczęta osiągnęły historyczny sukces dziejach naszej szkoły podstawowej, ponieważ po raz pierwszy awansowały do finału w piłce siatkowej szkół podstawowych. Dodać należy, że niektóre szkoły z którymi rozgrywały nasze dziewczęta mecze mają po 7 klas czwartych a w naszej szkole jest jedna. Oto nasze sreberka: Klaudia Zygadło, Kinga Rybak, Sandra Florkowska,
Karolina Lichosik, Zuzanna Knychas, Kornelia Roll. Trener Piotr Lesiński. Podziękowania dla Pana Wojciecha Skalanego za dowiezienie dzieci na zawody własnym transportem.

Serdecznie Gratulujemy!