In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3272
Zakładki : 6
Odsłon : 2474807

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Dnia 27.03.2012r. w Smolniku koło Lubania Śląskiego odbyły się mistrzostwa strefy jeleniogórskie w piłce siatkowej chłopców klas 5 z udziałem naszej reprezentacji, która wcześniej wywalczyła sobie prawo gry w tych finałach.

W zawodach udział wzięło osiem najlepszych zespołów z siedmiu powiatów.Naszą szkołę reprezentowali: Bogdan Płatkowski, Jakub Zawadzki, Artur Koszela, Alan Bartnicki, Szymon Kowalski, Filip Trafas, Rafał Owsianka, Kamil  Fojutowski.  Nasza reprezentacja zajęła
siódme miejsce wygrywając  mecz z Lwówkiem Śląskim 2:0.Opiekunowie zespołu Jarosław Wichowski oraz Piotr Lesiński .Gratulacje!!!