In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3786215

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Siedlęcinie koło Jeleniej Góry odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego na 2020 rok w szachach indywidualnych. Zawody miały się odbyć w marcu, niestety ze względu na wirusowe zagrożenie były odkładane aż do czerwca.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Jeleniej Górze. Każdego roku uczniowie oraz mieszkańcy gminy startują w zawodach odnosząc liczne sukcesy. W bieżącym roku reprezentacja Gminy Janowice Wielkie liczyła 17 osób. Zawody zostały rozegrane w czterech kategoriach wiekowych: młodziczka - młodzik, juniorka - junior młodszy, juniorka - junior oraz seniorka i senior. Wszyscy startujący, którzy zajęli miejsca w pierwszej szóstce otrzymali pamiątkowe dyplomy. Tak jak w ubiegłym roku zawodnicy, którzy zdobyli pierwsze dwa miejsca uzyskali prawo gry w finale Dolnego Śląska, który odbędzie się w Ścinawce Średniej 18 lipca 2020 roku.
Oto miejsca naszych laureatów:
• Lichosik Karolina seniorka II miejsce - awans do finału
• Żuchewicz Igor junior II miejsce - awans do finału
• Parzygnat Weronika juniorka II miejsce - awans do finału
• Bednarek Dominik junior III miejsce
• Fedorowicz Szymon młodzik III miejsce
• Reszka Szymon junior młodszy VII miejsce
• Stańczak Michał junior VI miejsce
• Parzygnat Zuzanna juniorka młodsza III miejsce
• Ignaciuk Michał młodzik V miejsce
• Pikus Oliwia juniorka młodsza I miejsce - awans do finału
• Myślicki Piotr senior IV miejsce
• Jansen Nel juniorka młodsza IV miejsce
• Ćwiek Julian junior młodszy IV miejsce
• Ignaczak Szymon młodzik VI miejsce
• Fijałkowski Jakub młodzik VII miejsce
• Skotarek Mateusz młodzik VIII miejsce
• Skotarek Maciej junior młodszy XI miejsce

Składam serdeczne gratulacje i podziękowania młodzieży za udział w zawodach i godne reprezentowanie naszej szkoły i gminy. Szczególne ukłony dla rodziców za pomoc w dowiezieniu uczestników na zawody ( wymogi sanitarne). 
Organizator i opiekun wyjazdu Piotr Lesiński