In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904434

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich, Uczniowski Klub Sportowy "Sokoliki" oraz Szkolny Związek Sportowy w Jeleniej Górze byli organizatorem Mistrzostw Powiatu Jeleniogórskiego w piłce siatkowej dziewcząt klas siódmych i ósmych.

W zawodach wystartowało dziewięć reprezentacji z różnych miast i gmin naszego powiatu. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze siatkarki wygrywając mecze eliminacyjne, ulegając jedynie w wielkim finale koleżankom ze szkoły podstawowej w Karpaczu. Nasze zawodniczki to: Jędrzejak Julia, Rekieć Wiktoria, Podgórska Kinga, Kłusek Weronika, Brodziak Martyna, Kowalska Emilia, Parzygnat Weronika. Klasyfikacja medalowa:
1 miejsce SP Karpacz
2 miejsce SP Janowice Wielkie
3 miejsce SP Kostrzyca
Trener: Piotr Lesiński