In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904467

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

17 grudnia minionego roku w Wieży Widokowej w Radomierzu odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego LZS dzieci, młodzieży, osób dorosłych za rok 2019.

Na wynik sportowy składały się punkty według regulaminu zgodnie z którym: za piłkę nożną uzyskaliśmy 15 punktów (5 punktów za każdy zgłoszony zespół do rozgrywek), za pozostałe dyscypliny sportowe ujęte w kalendarzu imprez LZS (szachy indywidualne, szachy drużynowe, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, piłka nożna halowa oraz biegi przełajowe) na szczeblu powiatowym uzyskaliśmy 49 punktów. Za udział w finałach strefowych i finałach Dolnego Śląska (piłka siatkowa kobiet, piłka siatkowa mężczyzn, szachy indywidualne, biegi przełajowe) uzyskaliśmy 48 punktów. Łącznie zdobyliśmy112 punktów regulaminowych, co dało nam trzecie miejsce we współzawodnictwie gmin powiatu jeleniogórskiego. Drugie miejsce zajęła gmina Mysłakowice (181 punktów), pierwsze miejsce ponownie zajmuje gmina Jeżów Sudecki (240 punktów). Pozostałe miejsca to: Podgórzyn, Stara Kamienica, Szklarska Poręba oraz Piechowice.
Nasza gmina łącznie za rok 2019 zajęła 25 miejsce na Dolnym Śląsku wśród 99 gmin uczestniczących w zawodach i współzawodnictwie, a V miejsce wśród gmin wiejskich. Podczas podsumowania współzawodnictwa sportowego Prezes Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Jeleniej Górze, Piotr Rostkowski dokonał podsumowania pracy za rok 2019, przedstawił plany pracy na rok 2020. Równocześnie uhonorował Sławomira Skalanego, Prezesa GLKSu "Rudawy" Srebrną Odznaką Honorową Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS oraz Piotra Lesińskiego, Trenera UKS "Sokoliki" za wkład pracy na rzecz dzieci i młodzieży podczas XX Dolnośląskich Igrzysk LZS.
W podsumowaniu oraz dekoracji uczestniczyli przedstawiciele gmin powiatu jeleniogórskiego, władze naszej gminy, a także radni gminy i powiatu. 
"Składam serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich sportowców, którzy przyczynili się do osiągnięcia naszego wspólnego sukcesu." Ze sportowym pozdrowieniem Piotr Lesiński.