In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904506

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Szkole Podstawowej w Siedlęcinie (gmina Jeżów Sudecki) odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w szachach drużynowych szkół podstawowych. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy V/VI oraz klasy VII/VIII. Janowicką szkołę podstawową w klasach V i VI reprezentowali: Oliwia Pikus, Szymon Reszka, Julian Ćwiek oraz Szymon Fedorowicz, którzy wygrywając wszystkie spotkania zajęli pierwsze miejsce.

W zawodach wystartowała rekordowa liczba zespołów z naszego powiatu - 11 reprezentacji.
Również rewelacyjnym wynikiem pochwalić się mogą nasi reprezentanci klas VII i VIII w składzie: Weronika Parzygnat, Dominik Bednarek, Kamil Imiołek oraz Igor Żuchewicz, którzy jak młodsi pokonali wszystkie reprezentacje nie przegrywając żadnego pojedynku. W zawodach wystartowało osiem zespołów. System rozgrywek turnieju polegał na tym, iż każdy uczestnik z naszej szkoły musiał rozegrać siedem spotkań indywidualnych. Do punktacji drużynowej liczyły się wszystkie pojedynki indywidualne, tworząc wynik zespołowy. Nasi reprezentanci jako złoci medaliści, mistrzowie powiatu będą reprezentować powiat jeleniogórski na Finałach Dolnego Śląska we Wrocławiu.
Opiekunowie zawodów: Natalia Baranowska oraz Piotr Lesiński.
Podziękowania dla Pana Bogusława Kutryby za pomoc w wyszkoleniu i przygotowaniu szachistów do zawodów.