In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904520

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Szkolny Związek Sportowy zorganizował podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2018/2019. W uroczystości wzięli udział członkowie zarządu SZS w Jeleniej Górze, nauczyciele wychowania fizycznego, wójtowie gmin, burmistrzowie miast oraz władze powiatowe. Szkoła Podstawowa im. W. Rutkiewicz w Janowicach Wielkich została uhonorowana za sukcesy sportowe odniesione w tym roku szkolnym w kategorii klas IV-VI oraz klas VII/VIII/III gim.

Podziękowania otrzymali również: nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Lesiński za wkład pracy i zaangażowanie przy organizacji imprez sportowych w roku szkolnym 2018/2019 oraz Dyrektor p. Mirosław Wisniewski za pomoc i możliwość organizacji zawodów sportowych w janowickiej szkole.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę i gminę na zawodach i imprezach sportowych. Życzymy miłych, wesołych wakacji i wielu sukcesów sportowych w nowym roku szkolnym. Dyrektor Mirosław Wiśniewski oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Baranowska Natalia oraz Lesiński Piotr.