In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904498

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Szkole Podstawowej w Mysłakowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w biegach przełajowych. Organizatorem zawodów były Ludowe Zespoły Sportowe w Jeleniej Górze. Przy pięknej i słonecznej pogodzie zawody odbywały się w kilku kategoriach wiekowych.

Najmłodsi zawodnicy i zawodniczki to klasy pierwsze i drugie, a najstarsi to gimnazjaliści. Reprezentacja janowickiej szkoły liczyła 46 osób. Zawody, jak co roku, zakończyły się sukcesem - uczniowie zdobyli wiele wyróżnień indywidualnych, jak również najwyższe wyróżnienie drużynowe. Dzieci i młodzież dekorowana była do szóstego miejsca. Oto najlepsze wyniki naszych sportowców:

Klasy I/ II szkoła podstawowa:
• Bieniasz Maja III miejsce
• Szymaniak Blanka II miejsce
• Górnicka Anna V miejsce
• Budnik Michał I miejsce
• Baran Jakub II miejsce
• Ignaczak Szymon V miejsce
• Celt Michał VI miejsce
Klasy III/IV szkoła podstawowa:
Czerniawska Amelia I miejsce
• Gapińska Maja III miejsce
• Źrebiec Oliwia VI miejsce
• Skalany Dawid I miejsce
• Kina Kacper II miejsce
• Dudek Filip III miejsce
Klasy V/VI szkoła podstawowa: Kropielnicka Hanna II miejsce
• Wielebińska Klaudia V miejsce
• Gwaj Sebastian II miejsce
• Chorąży Tomasz IV miejsce
• Bojko Jakub VI miejsce
Klasa VII/VIII szkoła podstawowa:
• Rabicka Julia IV miejsce
• Rekieć Wiktoria V miejsce
• Jaros Natalia VI miejsce
• Gwaj Mateusz IV miejsce
Klasa III gimnazjum:
• Górnicki Oskar IV miejsce
• Tomaszek Michał II miejsce
• Szkaradek Kacper V miejsce
• Plesner Dominik VI miejsce
Klasyfikacja generalna szkół: 1 miejsce SP Janowice Wielkie 2 miejsce SP Mysłakowice 3 miejsce SP Jeżów Sudecki Złoci i srebrni medaliści wywalczyli prawo startu w finałach Dolnego Śląska, który miał odbył się w Roztoce koło Strzegomia. Niestety ze względu na zbliżający się koniec roku szkolnego i brak czasu na organizację finałów zawody zostały odwołane.
Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje i podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkoły, organizatorzy i opiekunowie wyjazdu, Natalia Baranowska oraz Piotr Lesiński.