In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904521

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W hali sportowej szkoły podstawowej w Marciszowie odbył się turniej piłki siatkowej kobiet. W turnieju uczestniczyły cztery zespoły, które rozegrały turniej systemem każdy z każdym po dwa sety. Janowicka reprezentacja "Sokoliki" wygrała dwa spotkania po 2:0, a decydujące o pierwszym miejscu zremisowała 1:1.

O pierwszym miejscu decydowała ilość małych punktów zdobytych w ostatnim pojedynku. Niestety do pierwszego miejsca zabrakło dwóch małych punktów, co ostatecznie dało naszej drużynie drugie miejsce i srebrne medale.
Trener: Piotr Lesiński.