In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904493

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

UKS "Sokoliki" Janowice Wielkie kolejny raz uczestniczył w turnieju piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Karpacza. W hali przy ulicy Konstytucji 3 Maja spotkały się zespoły reprezentujące Janowice Wielkie, Jelenią Górę, Kamienną Górę, Kowary oraz Karpacz. Organizatorem turnieju była Karkonoska Akademia Siatkówki.

Janowicki UKS reprezentowało 9 zespołów dziewczęcych oraz jeden chłopięcy. Duża ilość zawodniczek i zawodników z kilkudziesięciu zespołów rywalizowało w konkurencji siatkarskich „2” i „3”. Bardzo dobrze zaprezentowały się janowickie zawodniczki zdobywając pierwsze miejsce w kategorii klas czwartych (dwójki) oraz trzecie miejsce w klasach piątych/szóstych (trójki). Podziękowania dla wszystkich zawodniczek biorących udział w zawodach za godne reprezentowanie naszego UKS-u , naszej szkoły i gminy. Podziękowania dla rodziców, dziadków i babć za doping. Dla wielu siatkarek był to pierwszy udział w zawodach i miejmy nadzieję, że to początek sportowej, siatkarskiej kariery. Ze sportowym pozdrowieniem trener Piotr Lesiński.