In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904384

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Chłopcy reprezentujący klasę siódmą, ósmą oraz klasy gimnazjum Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich zdobyli srebrne medale w Mistrzostwach Powiatu Jeleniogórskiego w piłce ręcznej.

Zawody rozegrano w janowickiej hali sportowej. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy z Jeleniej Góry oraz nasza szkoła. Rywalizacja przebiegała z udziałem 6 najlepszych drużyn powiatu jeleniogórskiego. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Nasza reprezentacja wygrała trzy mecze, zaliczyła jeden remis i doznała jednej porażki, zajmując ostatecznie drugie miejsce.
Oto nasz skład: Szkaradek Kacper, Serewiś Hubert, Małecki Kacper, Tomaszek Michał, Belkner Szymon, Żuchewicz Igor, Przetacznik Antoni, Górnicki Oskar oraz Gwaj Mateusz.

Klasyfikacja medalowa:

1.SP Karpacz
2.SP Janowice Wielkie
3.SP Jeżów Sudecki
Opiekun: Piotr Lesiński.