In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904459

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W grudniu 2018 roku w Europejskim Centrum Konferencyjnym w Jeżowie Sudeckim odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego LZS dzieci, młodzieży, osób dorosłych za rok 2018.

Na wynik sportowy wliczały się punkty według regulaminu, zgodnie z którym: za piłkę nożną uzyskaliśmy 5 punktów (5 punktów za każdy zgłoszony zespół do rozgrywek), za pozostałe dyscypliny sportowe ujęte w kalendarzu imprez LZS (szachy indywidualne, szachy drużynowe, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, piłka nożna halowa oraz biegi przełajowe) na szczeblu powiatowym uzyskaliśmy 48 punkty. Punkty za udział w finałach strefowych i finałach Dolnego Śląska (piłka siatkowa kobiet, piłka siatkowa mężczyzn, szachy indywidualne, biegi przełajowe, piłka nożna halowa ) uzyskaliśmy 98 punktów. Łącznie zdobyliśmy151 punktów regulaminowych, co dało nam trzecie miejsce we współzawodnictwie gmin powiatu jeleniogórskiego. Drugie miejsce zajęła gmina Mysłakowice (162 punkty), pierwsze miejsce od kilku lat zajmuje gmina Jeżów Sudecki (281 punktów). Pozostałe miejsca to: Podgórzyn, Stara Kamienica, Piechowice oraz Szklarska Poręba. Nasza gmina łącznie za rok 2018 zajęła 17 miejsce na Dolnym Śląsku wśród 162 gmin uczestniczących w zawodach i współzawodnictwie, a IV miejsce wśród gmin wiejskich. W uroczystości rozdania nagród dla najlepszych dwudziestu gmin Dolnego Śląska uczestniczył zaproszony trener UKS Sokoliki Piotr Lesiński, członek Powiatowego Zarządu LZS w Jeleniej Górze.
"Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich sportowców, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak wielkiego sukcesu."


Ze sportowym pozdrowieniem Piotr Lesiński.