In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904374

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Szkole Podstawowej w Siedlęcinie (gmina Jeżów Sudecki) odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w szachach drużynowych szkół podstawowych oraz klas VII,VIII i klas gimnazjum. Janowicką Szkołę Podstawową reprezentowali: Oliwia Pikus, Szymon Reszka, Julian Ćwiek, Sebastian Gwaj, którzy zajęli drugie miejsce i zdobyli srebrne medale.

Zdobyciem drugiego miejsca w powiecie mogą również pochwalić się nasi starsi uczniowie w składzie: Weronika Parzygnat, Antoni Przetacznik, Maciej Ćwiek oraz Igor Żuchewicz. System rozgrywek turnieju: każdy z każdym. Każdy uczestnik z naszej szkoły musiał rozegrać kilka spotkań indywidualnych. Do punktacji drużynowej liczyły się wszystkie pojedynki indywidualne, tworząc wynik zespołowy.
Opiekunowie zawodów: Natalia Baranowska oraz Piotr Lesiński.
Podziękowania dla Pana Bogusława Kutryby za pomoc w wyszkoleniu i przygotowaniu szachistów do zawodów.
Tekst i zdjęcia: P.L