In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904398

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Szkole Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i sportowego. Zaprezentowano wszystkie trofea sportowe zdobyte w roku szkolnym 2017/2018.

Uroczystego podsumowania dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Mirosław Wiśniewski w obecności Wójta Gminy Janowice Wielkie, p. Kamila Kowalskiego oraz wszystkich uczniów, jak i zaproszonych gości oraz rodziców. Podziękowano dzieciom oraz młodzieży za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz gminy na arenie krajowej i międzynarodowej, wręczając stypendia sportowe wywalczone w danym roku szkolnym. Życzono wspaniałych wakacji i kolejnych sukcesów sportowych w nowym roku szkolnym.
Kilka dni wcześniej odbyło się powiatowe podsumowanie sportowe, na którym nasza szkoła również została wyróżniona za osiągnięcia sportowe.
Nauczyciele wychowania fizycznego: Baranowska Natalia oraz Piotr Lesiński
Tekst i zdjęcia: P.L