In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904437

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Dobrze zaprezentowały się młode siatkarki UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie podczas ostatniego w tym roku szkolnym turnieju z cyklu "Popularyzacja gry w siłkę siatkową na Dolnym Śląsku" rozgrywanego w Twardogórze. Nasze zawodniczki zdobyły trzecie miejsce w kategorii klas szóstych, a siatkarki z klasy czwartej stanęły na drugim stopniu podium.

Zaznaczyć należy, że dziewczęta z klasy szóstej, które zajęły w tym roku szkolnym trzecie miejsce na Dolnym Śląsku Szkolnego Związku Sportowego, na dziesięć turniejów wygrały siedem razy, raz zajęły drugie miejsce i dwa razy trzecie. W zawodach uczestniczyło kilkadziesiąt drużyn z różnych miast i gmin. Łącznie w zawodach brało udział ponad sto pięćdziesiąt zawodniczek. W klasyfikacji generalnej za cały rok szkolny i udział w dziesięciu turniejach wygrały siatkarki z Milicza, drugie miejsce zajęły siatkarki z Miękini przed Janowicami Wielkimi. Na zakończenie turnieju dokonano dekoracji drużynowej i rozdano nagrody finansowe dla najlepszych klubów na Dolnym Śląsku biorących udział w tym programie, za rok szkolny 2017/2018.
Trener: Piotr Lesiński.
Tekst i zdjęcia: P.L