In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904388

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Janowickie siatkarki z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokoliki" uczestniczyły po raz czwarty w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej koło Regensburga w Bawarii, w Niemczech. Turniej odbył się w dniach 01-03 czerwca na dwóch stadionach piłkarskich, gdzie rozstawiono 54 boiska do piłki siatkowej.

W turnieju uczestniczyło ponad 200 zespołów: z Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Szwecji oraz kilka zespołów z Polski (Janowice Wielkie, Bielsko-Biała, Wałbrzych oraz Szczecin). Zawody rozgrywano w różnych kategoriach wiekowych. Janowicką reprezentację tworzyły dwa zespoły:  zespół dziewcząt z klasy szóstej, oraz drużyna złożona z uczennic klasy siódmej, pierwszej i drugiej gimnazjum. Wyjazd zakończył się sukcesem janowickiego klubu. Dziewczęta z klasy szóstej zdobyły drugie miejsce w swojej kategorii przegrywając w finale z UKS Bukowe Szczecin. Natomiast reprezentacja gimnazjum zajęła czwarte miejsce ulegając w meczu o trzecie miejsce zespołowi z Niemiec (1:2). }
Podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy poświęcili swój wolny czas na wyjazd oraz pomoc w jego organizacji i przebiegu.
Trener:Piotr Lesiński.
Tekst i zdjęcia: P.L