In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904524

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Asia Chorąża, kapitan reprezentacji kadry Polski w piłce siatkowej (U16, rocznik 2004) grająca w barwach klubu Impel Wrocław fantastycznie zaprezentowała się na Międzynarodowym turnieju piłki siatkowej „Koziołek 2018” w Kędzierzynie – Koźlu, gdzie miało miejsce zgrupowanie kadry. Została wyróżniona tytułem najlepszej przyjmującej rozgrywek.

Na trzydniowym turnieju w hali widowiskowo - sportowej „Azoty” spotkało się blisko 300 zawodników reprezentujących Polskę, Słowację i Czechy (16 drużyn kobiecych, 10 drużyn męskich). W piątek i sobotę (23.03-24.03) rozegrano mecze eliminacyjne, natomiast dzień później (24.03) odbyły się starcia finałowe. W klasyfikacji zespołowej dziewcząt reprezentacja Polski (rocznik 2004 I), zajęła wysokie drugie miejsce. Umiejętności i siatkarski warsztat Asi zaowocowały kolejnym, pieknym wyróznieniem - przyznaniem tytułu najlepszej przyjmującej turnieju.
Kolejną bardzo milą informacją świadczącą o tym, że siatkarska kariera Asi nabiera tempa, a ona sama, jako zawodniczka jest zauważana i doceniana świadczy fakt, iż młodziutka Janowiczanka została powołana do obecnie trwających w dniach 1-3.03.2018 r. klubowych rozgrywek o Mistrzostwo Polski w kategorii kadetek.

Asi, jej rodzicom i trenerom gratulujemy zyczymy kolejnych sukcesów!

Tekst: K.R

Zdjęcia: Z.Chorąży