In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3630
Zakładki : 6
Odsłon : 2853090

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

27.03.2014r. w Smolniku, gmina Leśna, koło Lubania Śląskiego odbyły się finały strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt klas piątych. Nasza reprezentacja po meczach grupowych zajęła drugie miejsce przegrywając z mistrzem powiatu lubańskiego SP Smolnik 2:1 a wygrywając z mistrzem powiatu zgorzeleckiego 2:0. 

W półfinale rozegrała spotkanie z mistrzem powiatu bolesławieckiego SP 4 Bolesławiec wygrywając 2:0. W finale, który decydował o wyjeździe do Wrocławia na finały Dolnego Śląska nasze dziewczęta uległy po raz kolejny szkole o profilu sportowym (piłka siatkowa) SP Smolnik 0:2. Zdobywając wicemistrzostwo strefy jeleniogórskiej nasze dziewczęta osiągnęły kolejny sukces naszej szkoły podstawowej, dorównując koleżankom z klas szóstych, które kilka dni temu zdobyły wicemistrzostwo strefy jeleniogórskiej. Oto nasze sreberka: Czarnecka Izabela, Jońca Maryla, Urynowicz Oliwia, Koncewicz Amelia, Markowiak Mariola, Kanak Gabriela, Stankiewicz Oktawia. Wszystkie zawodniczki wywalczyły stypendia sportowe za rok szkolny 2013/2014. Trener Piotr Lesiński.
Serdecznie Gratulujemy!

There are no images in the gallery.