In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3665
Zakładki : 6
Odsłon : 2899828

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

15.01.2014 roku w Siedlęcinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych szkół gimnazjalnych. Wystartowało sześć reprezentacji gimnazjów z naszego powiatu jeleniogórskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Wójcicki Szymon, Michał Kownacki, Olaf Łapka oraz Lichosik Justyna.

System rozgrywek każdy z każdym. Każdy zawodnik z naszej szkoły musiał rozegrać pięć spotkań indywidualnie. Do punktacji drużynowej liczyły się wszystkie pojedynki indywidualne tworząc wynik zespołowy. Nasza reprezentacja wygrała wszystkie spotkania drużynowe zajmując pierwsze miejsce i uzyskała prawo reprezentowania naszego powiatu na zawodach strefowych, które odbędą się w najbliższym czasie również w Siedlęcinie.
Opiekun wyjazdu Natalia Baranowska