In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3630
Zakładki : 6
Odsłon : 2853135

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

UKS Sokoliki Janowice Wielkie zorganizował drugi wyjazd w tym roku szkolnym na mecz piłki siatkowej ekstraklasy kobiet ORLEN LIGA.  W dziewiątej kolejce rozgrywek ORLEN Ligi zespół Impel Wrocław, przy komplecie wspaniałej publiczności i po wyrównanym pojedynku, uległ 2:3 drużynie Chemika Police. Cztery dni przed meczem zabrakło biletów na mecz. Dzięki naszej współpracy z klubem Impel nasz klub Sokoliki ma zawsze darmowe wejście na wszystkie mecze.
Impel Wrocław - KS Chemik Police 2:3 ( 20:25, 25:23, 27:25, 21:25, 12:15)
Organizator i opiekun wyjazdu Piotr Lesiński