In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2881
Zakładki : 6
Odsłon : 2088432

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Etapowy bieg "Eliminator" to nie tylko finałowy wyścig w ramach Ligi Biegów Górskich Dare2B. To także, a może przede wszystkim, doskonałe miejsce na sprawdzenie swoich możliwości motorycznych na koniec sezonu biegowego.

 

U podnóża stoku Góry Czantoria, obok p. Krystyny Świerk, której znakomity występ już opisywaliśmy, stanął również Paweł Sadowski, aby zmierzyć się z tym jakże wymagającym podbiegiem. Nie od dziś wiadomo, że Paweł jest zwolennikiem biegów górskich, czasem bardzo ekstremalnych, dlatego obecność mieszkańca naszej Gminy w Ustroniu jeszcze bardziej podkreśla jego zamiłowanie do tras o sporych przewyższeniach. Dowodem na to może być wynik, jaki uzyskał w Eliminatorze. W klasyfikacji generalnej Paweł Sadowski zajął 11 miejsce na 313 startujących oraz 5 w kategorii M20.
Gratulujemy!

Tekst: Tomasz Mydłowski
Zdjęcia: Użyczone