In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3272
Zakładki : 6
Odsłon : 2474866

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

V Bieg Niepodległości w Jeleniej Górze wraz z IV Memoriałem Piotra Schmidla, był drugim dniem biegowego świętowania Dnia Niepodległości przez zawodników Grupy "NaturalniE Janowice". Na starcie, obok blisko 600 zawodników, pojawili się: Marta Banucha, Stanisław Świerk i Tomasz Mydłowski.

 Zawodnicy – jak zwykle – stanęli na wysokości zadania: biegli na biało – czerwono, często w pomysłowych strojach, wyposażeni w lampki czołówki, odblaskowe światełka oraz flagi. Były pochodnie, ognisko na mecie i dużo światła, a jesienny Park Zdrojowy w wieczornym wydaniu po prostu urzekał. Na mecie – tradycyjnie - bufet, ciepły posiłek, medale, dyplomy, patriotyczne pieśni i dużo biegowej radości.

V Bieg Niepodległości wystartował w asyście władz miasta, harcerzy i kibiców z Placu Ratuszowego punktualnie o 17:00, a meta znajdowała się na cieplickim Placu Piastowskim. Pięknie oświetlona, biało – czerwona, na której przygrywał jazzowy zespół – uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Jeleniej Górze.

Ogromne gratulacje należą się p. Marcie, która po długiej przerwie w startach na zawodach biegowych, postanowiła uczcić Święto Niepodległości, biorąc udział w biegu.

Wyniki:
Marta Banucha:
m-ce open: 408, kat. K35: 20/22, czas: 01:04:;50

Stanisław Świerk:
m-ce open: 303, kat. M60: 8/9, czas: 00:54:45

Tomasz Mydłowski:
m-ce open: 76, kat. M45: 17/53, czas: 00:43:39

Gratulujemy!
Tekst i zdjęcia: T.M