In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2881
Zakładki : 6
Odsłon : 2088590

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Etapowy bieg "Eliminator" to nie tylko finałowy wyścig w ramach Ligi Biegów Górskich Dare2B. To także, a może przede wszystkim, doskonałe miejsce na sprawdzenie swoich możliwości motorycznych na koniec sezonu biegowego.

Więcej…

Ogromnym sukcesem zakończył się udział pani Krystyny Świerk w Lidze Biegów Górskich Dare2b. Nasza biegaczka po bardzo wyczerpującym finale zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Więcej…

Mordercze podbiegi zwłaszcza ten finiszowy, leśne ścieżki - kamieniste i śliskie, wąskie, kręte i nierówne dróżki prowadzące przez łąki i pola, to tylko część opisu trasy wytyczonej w masywie Góry Szybowcowej i Góry Stromiec, jaka czekała na biegaczy kolejnej edycji RunXTreme Ledwie Dycha w Jeżowie Sudeckim.

Więcej…

W gminie Nowa Ruda w Świerkach z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowano już po raz siódmy Górski Bieg Niepodległości. Jednocześnie, dla zawodników grupy biegowej "Naturalnie JanowicE", był to trzeci dzień obchodów Dnia Niepodległości na sportowo.

Więcej…

V Bieg Niepodległości w Jeleniej Górze wraz z IV Memoriałem Piotra Schmidla, był drugim dniem biegowego świętowania Dnia Niepodległości przez zawodników Grupy "NaturalniE Janowice". Na starcie, obok blisko 600 zawodników, pojawili się: Marta Banucha, Stanisław Świerk i Tomasz Mydłowski.

Więcej…

Święto Niepodległości obchodzimy każdego roku, ale 100-lecie niepodległości zdarza się tylko raz! Cała Polska świętowała ten piękny jubileusz, a biegacze i biegaczki uczcili tę rocznicę udziałem w licznych biegach niepodległościowych.

Więcej…

Przepiękne, unikalne Skalne Miasto Adrspach w Czechach, to formy skalne zbudowane z piaskowca płytowego, malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez naturę. Zalety tego miasta potrafią zachwycić nawet wybrednych koneserów turystyki górskiej i są również doskonałym miejscem do uprawiania sportu.
Wykorzystując atrakcje Skalnego Miasta, organizatorzy po raz kolejny przygotowali trasę dla miłośników biegania.

Więcej…

W ubiegłym roku zastopował ich huragan. W tym roku lało, ale nie odpuścili. W jubileuszowym XV Memoriale Stefana Mielczarka wystartowało aż 168 biegaczy i biegaczek z całego kraju i nie tylko.

Więcej…

Już po raz czwarty w jesiennej aurze, odbył się w Lubaniu Bieg Uliczny - "Lubańskie Biegowisko". Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz lubańskich wydarzeń i z roku na rok rośnie w siłę.

Więcej…

Barbórkowy Bieg o "Lampkę Górniczą" jest to impreza sportowa z wielkimi tradycjami. Początkowo organizowana była tylko dla biegających górników, obecnie przyciąga wielu zawodników z kraju, a także z zagranicy. Impreza ta zawsze ma charakter otwarty i każdy może wziąć w niej udział. Odbywa się na dystansie 10 kilometrowej trasy, wyznaczonej ulicami Lubina.

Więcej…

Trzeci sezon biegowego cyklu dotarł do końca. Cykl ten, to tylko biegi górskie - 6 biegów, 6 górskich miejscowości, starty co miesiąc - od maja do października. Zawsze półmaraton i zawsze bieg na 10 km.

Więcej…

Więcej artykułów…