In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 
Użytkowników : 2
Artykułów : 2729
Zakładki : 6
Odsłon : 1908710

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W dniach 04-05 sierpnia 2018 r. Międzygórze po raz 26. gościło najlepszych biegaczy górskich w Polsce - uczestników Biegu Śnieżnickiego. To w naszym kraju najstarszy bieg górski, przy okazji którego odbywają się Mistrzostwa Polski oraz Igrzyska Dzieci i Młodzieży.

Więcej…

Blisko 230 zawodników wzięło udział w sobotnim (7.07) Biegu na Jawornik. Start i meta znajdowały się na zabytkowym rynku Złotego Stoku. Pierwsze 5 km to wyłącznie podbieg, którego ostatnie kilkaset metrów to bardzo stromy odcinek, zwany przez lokalnych biegaczy "ścianą".

Więcej…

W sobotę, 23 czerwca br. - już po raz siódmy w Strzegomiu - odbył się bieg "Strzegomska Dwunastka - Biegajmy Razem".

Więcej…

Państwo K. i S. Świerk wzięli udział w biegu pod nazwąRunners World Super Bieg 2018 - III Interferie RUN. Impreza co roku przyciąga coraz więcej uczestników i w zasadzie trudno się dziwić, bo bieg ma wyjątkową formułę, oprawę i pomysł na atrakcyjne zawody.

Więcej…

Stowarzyszenie Aktywny Gryfów ,,CROSS GRYFITÓW" już po raz dziewiąty zorganizowało dwudniową imprezę sportową ,,CROSS GRYFITÓW 2018", która tradycyjnie towarzyszyła gryfowskim Kwisonaliom. W pierwszym dniu swoją kondycję mogli zaprezentować biegacze podczas IX Biegu Gryfitów. Bieg odbył się na dwóch dystansach 10 km i 21 km.

Więcej…

420 osób, w tym 99 kobiet, zameldowało się na starcie XXV Biegu Górskiego na Ślężę.Trasa długości 5 km o przewyższeniu + 543 m. prowadziła ze stadionu w Sobótce, k. Wrocławia na szczyt Ślęży o wys. 718 m n. p. m.

Więcej…

1142 schody - 49 pięter, tyle mieli do pokonania biegacze, którzy wzięli udział w Sky Tower Run 2018. Na bieg zapisało się przeszło tysiąc zawodników. Wszystko po to, by zdobyć 49. piętro Sky Tower.

Więcej…

W niedzielę 20 maja 2018 r. w Bolesławcu odbyły Europejskie Biegi Uliczne zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu na dystansie 10 km. Gminę Janowice Wielkie reprezentowali pp. K.i S. Świerk.
W zawodach wzięło udział 124 biegaczy.

Więcej…

W sobotę, 19 maja odbyła się kolejna edycja imprezy sportowej pod nazwą "Bieg do Kotła Łomniczki". Trzykilometrową górską trasę, można było pokonać biegnąc lub maszerując techniką Nordic Walking. Nie było także żadnych ograniczeń wiekowych, najmłodszy uczestnik miał miesiąc, najstarszy – 72 lata.

Więcej…

Jeleniogórskie ogniska TKKF już po raz czwarty, wspólnie z Miastem Jelenia Góra i Jeleniogórską Spółdzielnią Mieszkaniową, zorganizowały w sobotę, 12 maja, bieg z cyklu Jelenia Góra Biega 2018 pod nazwą "IV Zabobrzańska Mila". Płaska trasa, o nawierzchni szutrowo - trawiastej, ze startem i metą w okolicach ronda przy sklepie Leroy Merlin, prowadziła drogami polnymi w okolice Góry Szybowcowej, a jej długość wynosiła 9000 m.

Więcej…

Gmina Męcinka oraz Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa już po raz trzeci zorganizowała bieg terenowy pod nazwą "Rzepakowa Dycha", który odbył się 12 maja br. W kolejnym biegu, przez rzepakowe pola i leśne ostoje góry Górzec na starcie stanęło 165 śmiałków w tym 40 kobiet. Wśród zawodników byłTomasz Mydłowski, reprezentujący barwy Janowickiej Grupy Biegowej - "NaturalniE Janowice".

Więcej…

Więcej artykułów…