In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3899461

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W trzyosobowym składzie pojawili się na starcie Powiatowego II Biegu Rybina w Rybnicy członkowie Grupy "NaturalniE Janowice" - Krystyna i Stanisław Świerk oraz Tomasz Mydłowski.

Więcej…

15 czerwca 2019 r. w pięknych okolicach Zarzecza w Karpaczu odbyła się druga edycja Charytatywnego biegu Górskiego, tym razem "Bieg dla Blanki". Na starcie 6-kilometrowej trasy stanęła Janowiczanka p. Maria Markowiak.

Więcej…

30 czerwca 2019 r. odbyły się 19. Europejskie Biegi Uliczne na dystansie 10 km. W biegu wzięło udział 104 biegaczy. Zawodnicy mieli do pokonania 4 okrążenia ulicami miasta po 2,5 km każdy.

Więcej…

„Kolej na bieg” - taką nazwę przypisali organizatorzy edycji biegów, które od pięciu lat odbywają się w Miłkowicach i nie jest ona bez znaczenia. Miłkowice to osada kolejarska, w której większość mieszkańców utożsamia się z historią węzła PKP Miłkowice. Pozostały piękne wspomnienia, które warto ocalić od zapomnienia.

Więcej…

Strzegom od zawsze nazywany zagłębiem granitowym kraju, od jakiegoś czasu granitowym sercem Polski, a od 8 lat jednym z flagowych wydarzeń miasta jest organizowany corocznie w czerwcu bieg Strzegomska Dwunastka na dystansie 6 km oraz 12 km wraz z towarzyszącymi im biegami dla dzieci i młodzieży. Bieg, który swoją atmosferą z roku na rok skupia nie tylko rodowitych mieszkańców gminy Strzegom ale i przyjezdnych z dalszych miejsc kraju i zagranicy.

Więcej…

7. PKO Nocnym Wrocław Półmaraton, który odbył się 15 czerwca, przeszedł już do historii, ale na pewno będzie co wspominać. Mimo mocnego deszczu i burz przechodzących wokół Wrocławia na trasę ulicami miasta wybiegło około jedenastu tysięcy osób. Wspaniały doping do późnej nocy zapewnili kibice na Stadionie Olimpijskim i na trasie biegu.

Więcej…

Bieg Uliczny „Nowogrodziecka 10-tka" odbywa się na dystansie 10 kilometrów od 1998 roku i jest główną imprezą biegową gminy Nowogrodziec. Na przestrzeni tych lat Nowogrodziec gościł wielu utytułowanych, czołowych biegaczy polskich, osiągających sukcesy nie tylko w kraju ale również na arenie międzynarodowej.

Więcej…

Polsko – Czeski Bieg Mieszka i Dobrawy odbył się w niedzielę 2 czerwca. Ta międzynarodowa impreza organizowana jest od lat wspólnie przez urzędy miejskie: Mieroszowa i miasta Mezimesti w Czechach. Uczestnicy pokonują dystans 15 km.

Więcej…

Dystans piętnastu kilometrów mieli do pokonania biegacze, którzy wystartowali 1 czerwca w biegu pod nazwą "Piastowska Piętnastka" na wrocławskim Biskupinie.

Więcej…

26 maja we wrocławskim Sky Tower odbyły się Mistrzostwa Polski w biegu po schodach. Po raz kolejny zawody przyciągnęły tłumy sportowców i kibiców – w tym roku udział w biegu potwierdziła rekordowa liczba uczestników – 1181 osób. Bieg rozpoczął się o 10:00, a jako pierwsza na 49 piętro wyruszyła Joanna Jabłczyńska. Zawodnicy startowali kaskadowo co 20 sekund.

Więcej…

Około 300 zawodników z wystartowało 25 maja w biegu pn. „Polkowicka Dycha”. Biegacze mieli do pokonania dziesięciokilometrową trasę przebiegającą ulicami miasta. Wśród nich byli nie tylko polkowiczanie, ale i mieszkańcy sąsiednich regionów. Ponadto odbył się bieg dla dzieci oraz nordic walking. Na starcie do biegu na "dychę" stanęli pp. Krystyna i Stanisław Świerk, natomiast dwukilometrową trasę techniką Nordic Walking przeszła p. Maria Markowiak.

Więcej…

Więcej artykułów…