In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 3091
Zakładki : 6
Odsłon : 2302490

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

„Sowiogórska Dycha”, to nowy bieg górski ze startem i metą w Ludwikowicach Kłodzkich. który odbył się 4. maja br. Trasa prowadziła po drogach polnych i leśnych wokół masywu Gontowej, prawdopodobnie ostatniego miejsca w Górach Sowich, z systemem niezbadanych podziemnych tuneli z czasów II wojny światowej.

Więcej…

To już kolejna, IV edycja Półmaratonu Górskiego i Górskiej Dychy ”Z flagą na Trójgarbie”. Poprzednie edycje poza bezprecedensowymi - przepięknymi okolicznościami przyrody, dostarczyły uczestnikom biegu ekstremalnych wrażeń.

Więcej…

3 maja w Pisarzowicach odbyła się impreza sportowa pod nazwą Bieg z Flagą. Jej celem było uczczenie Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Na starcie pojawiła się Janowiczanka, p. Maria Markowiak osiągając rewelacyjny wynik.

Więcej…

W niedzielne południe (28 kwietnia), 131 biegaczek i biegaczy wystartowało we Wleniu w dwudziestym ósmym Memoriale Ulicznym im. Michała Fludra. Bieg główny na dystansie 10 kilometrów (pięć pętli), ze względu na roboty budowlane związane z rewitalizacją Rynku i pobliskich ulic, rozegrano na częściowo zmienionej trasie. Do startu zgłosili się Krystyna i Seweryn Świerk.

Więcej…

Bieg „Zdobywca Góry Parkowej” jest połączeniem aktywności fizycznej i promocji Kamiennej Góry. Zawodnicy pokonują trasę wzdłuż obiektów związanych z historią miasta - przez edukacyjną ścieżkę historyczną oraz przez kamiennogórskie podziemia ARADO. Są to więc jedyne z niewielu w Polsce tego typu zawody.

Więcej…

W niedzielę, 3 marca w Kowarach po raz czwarty odbył się “Bieg tropem wilczym”. Na starcie stanęło ok 200 uczestników, którzy po rozgrzewce prowadzonej przez grupę Kowary Biegają oraz po uroczystym odśpiewaniu Hymnu Narodowego wyruszyli na blisko 1,5 km trasę biegu.

Więcej…

Już po raz czwarty Fundacja Hospicyjna we Wrocławiu zorganizowała bieg, którego głównym celem było wsparcie finansowe Hospicjów:

  • przy Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu
  • oraz pw. Św. Jana Pawła II w Kabuga ( Rwanda ).

Trasa biegu liczyła 4 600 m, a na jej starcie stanęło 900 biegaczy i biegaczek.

Więcej…

Od zajęcia trzeciego miejsca w kategorii wiekowej rozpoczął swoją biegową przygodę p. Tomasz Mydłowski, który wystartował w Zimowym Biegu Piasta we Wrocławiu.

Więcej…

Biegi na krótszych i dłuższych dystansach przeżywają obecnie prawdziwy rozkwit, tymczasem Gmina Trzebnica profesjonalnie organizuje swoją lokalną imprezę już od ponad trzech dekad. Zgodnie z ponad trzydziestoletnią tradycją w Sylwestra odbył się 34. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2018.

Więcej…

Spośród tysięcy kilometrów wybieganych przez zawodników Grupy "Naturalnie Janowice", najbardziej cenne dla nich są te, w których nie liczą się medale, czas czy miejsce na mecie. Biegi charytatywne, bo o nich mowa, w szczególny sposób wpisują się w bogatą historię osiągnięć biegowych miłośników tego sportu.

Więcej…

Zimowe, bajkowe wręcz warunki i gorąca atmosfera – tak wyglądała tegoroczna, druga edycja biegu Kropelka Run i Piechowickiego Morsowania.

Więcej…

Więcej artykułów…