In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 2999
Zakładki : 6
Odsłon : 2225096

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W niedzielę, 3 marca w Kowarach po raz czwarty odbył się “Bieg tropem wilczym”. Na starcie stanęło ok 200 uczestników, którzy po rozgrzewce prowadzonej przez grupę Kowary Biegają oraz po uroczystym odśpiewaniu Hymnu Narodowego wyruszyli na blisko 1,5 km trasę biegu.

Więcej…

Już po raz czwarty Fundacja Hospicyjna we Wrocławiu zorganizowała bieg, którego głównym celem było wsparcie finansowe Hospicjów:

  • przy Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu
  • oraz pw. Św. Jana Pawła II w Kabuga ( Rwanda ).

Trasa biegu liczyła 4 600 m, a na jej starcie stanęło 900 biegaczy i biegaczek.

Więcej…

Od zajęcia trzeciego miejsca w kategorii wiekowej rozpoczął swoją biegową przygodę p. Tomasz Mydłowski, który wystartował w Zimowym Biegu Piasta we Wrocławiu.

Więcej…

Biegi na krótszych i dłuższych dystansach przeżywają obecnie prawdziwy rozkwit, tymczasem Gmina Trzebnica profesjonalnie organizuje swoją lokalną imprezę już od ponad trzech dekad. Zgodnie z ponad trzydziestoletnią tradycją w Sylwestra odbył się 34. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2018.

Więcej…

Spośród tysięcy kilometrów wybieganych przez zawodników Grupy "Naturalnie Janowice", najbardziej cenne dla nich są te, w których nie liczą się medale, czas czy miejsce na mecie. Biegi charytatywne, bo o nich mowa, w szczególny sposób wpisują się w bogatą historię osiągnięć biegowych miłośników tego sportu.

Więcej…

Zimowe, bajkowe wręcz warunki i gorąca atmosfera – tak wyglądała tegoroczna, druga edycja biegu Kropelka Run i Piechowickiego Morsowania.

Więcej…

Etapowy bieg "Eliminator" to nie tylko finałowy wyścig w ramach Ligi Biegów Górskich Dare2B. To także, a może przede wszystkim, doskonałe miejsce na sprawdzenie swoich możliwości motorycznych na koniec sezonu biegowego.

Więcej…

Ogromnym sukcesem zakończył się udział pani Krystyny Świerk w Lidze Biegów Górskich Dare2b. Nasza biegaczka po bardzo wyczerpującym finale zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Więcej…

Mordercze podbiegi zwłaszcza ten finiszowy, leśne ścieżki - kamieniste i śliskie, wąskie, kręte i nierówne dróżki prowadzące przez łąki i pola, to tylko część opisu trasy wytyczonej w masywie Góry Szybowcowej i Góry Stromiec, jaka czekała na biegaczy kolejnej edycji RunXTreme Ledwie Dycha w Jeżowie Sudeckim.

Więcej…

W gminie Nowa Ruda w Świerkach z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowano już po raz siódmy Górski Bieg Niepodległości. Jednocześnie, dla zawodników grupy biegowej "Naturalnie JanowicE", był to trzeci dzień obchodów Dnia Niepodległości na sportowo.

Więcej…

V Bieg Niepodległości w Jeleniej Górze wraz z IV Memoriałem Piotra Schmidla, był drugim dniem biegowego świętowania Dnia Niepodległości przez zawodników Grupy "NaturalniE Janowice". Na starcie, obok blisko 600 zawodników, pojawili się: Marta Banucha, Stanisław Świerk i Tomasz Mydłowski.

Więcej…

Więcej artykułów…