In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości 
Użytkowników : 2
Artykułów : 2792
Zakładki : 6
Odsłon : 1980676

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W niedzielę, 30 września po raz czwarty na szczycie Rogowca zakończył się bieg organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy oraz Gminę Głuszyca. Słoneczna pogoda jak zwykle dopisała. Zawodnicy zmierzyli się z wymagającą trasą, jednak sportowa atmosfera i dobry humor nikogo nie opuszczał.

Więcej…

W ubiegłą sobotę w Karpaczu odbyła się kolejna, tym razem jesienna edycja sportowej imprezy pod nazwą "Bieg do Kotła Łomniczki". Miała ona charakter sportowo - rekreacyjny, w związku z czym trzykilometrową trasę można było pokonać biegnąć lub maszerując. Wystartować mógł każdy - amator i zawodowiec, nie było także żadnych ograniczeń wiekowych.

Więcej…

W drugim dniu Festiwalu Górskiego w Lądku Zdroju - Salomon Annapurna Run na dystansie 8091 m. udział wzięła tylko p. Krystyna Świerk, zdobywając następne punkty do Ligi Biegów Górskich. Jest  to doskonale znana biegaczom klasyfikacja, która funkcjonuje od 2009 roku.

Więcej…

Trasę długości 8848 m, dokładnie tyle, ile wynosi wysokość najwyższej góry świata, mieli do pokonania uczestnicy zawodów pod nazwą Brubeck MountT Everest Run. Odbyły się one 22 września br. w ramach dwudziestej trzeciej edycji Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku Zdroju.

Więcej…

Piękna słoneczna pogoda, wysyp grzybów w lesie oraz wyjątkowy urodzaj śliwek to mocne akcenty tegorocznego „9. Święta Prawdziwka i Śliwki Węgierki”, które odbyło się w tradycyjnie w Nowej Wsi Wielkiej, przy finansowym wsparciu Powiatu Jaworskiego oraz Gminy Paszowice.

Więcej…

W sobotę 15 września odbył się Bieg Abstynentów i Ich Rodzin w ramach Spartakiady Abstynenckiej w Świerzawie. 

Więcej…

W Wałbrzychu odbyła się kolejna duża impreza biegowa. Tym razem, w niedzielę 9 września, setki miłośników biegania po górach rywalizowały w rozgrywanych w ramach cyklu biegów Runner’s World Super Bieg.

Więcej…

Ponad 220 biegaczek i biegaczy stanęło na starcie "Szalonej 9" biegu organizowanego przez jaworski Klub Sportowy SALAMANDRA przy wsparciu OSiR-u, który odbył się 2, 09 w Jaworze.

Więcej…

198 zawodniczek i zawodników wystartowało w czwartej edycji Kunickiego Biegu Reggae, który zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach. To rekordowa frekwencja w historii tej imprezy.

Więcej…

Tradycyjnie, jak co roku, 15 sierpnia Kowary stały się sportową stolicą wschodnich Karkonoszy. Właśnie tego dnia odbył się V Bieg Górski na dystansie ok. 9 km. i przewyższeniu 600 m.

Więcej…

Dycha Kargula i Połówka Pawlaka to biegi asfaltowe na dystansie 10 lub 21 kilometrów, które 11 sierpnia, odbyły się w ramach XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu.

Więcej…

Więcej artykułów…