In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895376

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Podopieczni trenera T. Fijałkowskiego z janowickiego klubu GLKS „Rudawy” wzięli udział w kolejnych dwóch turniejach osiągając bardzo dobre wyniki.

Na zaproszenie Lotnika Janowiczanie wzięli udział w turnieju im. Dawida Badeckiego w Jeżowie Sudeckim. Rozgrywki odbywały się w 3 kategoriach wiekowych. Piłkarze GLKSu wystartowali we wszystkich rozgrywając następujące mecze: 

GLKS „Rudawy” – Lotnik Jeżów Sudecki I (2:1)
GLKS „Rudawy” – Akademia Kamienna Góra I (1:0)
GLKS „Rudawy” – Chojnik JG (1:1)
GLKS „Rudawy” – Włókniarz Mirsk (2:2)
GLKS „Rudawy” – KKS Jelenia Góra (3:0)
GLKS „Rudawy” – Lotnik Jeżów Sudecki II (2:0),
GLKS „Rudawy” – Akademia Kamienna Góra (5:0)

W ostatecznym rozrachunku janowickie Żaki gromadzą 17 punktów, które pozwalają im zająć najwyższe miejsce na podium. Dodatkowo miano najlepszego zawodnika otrzymał Kuba Barn, kapitan janowickiej drużyny.
„Moi piłkarze grają bardzo ambitnie i pokazują charakter. Piękne akcje i piękne gole, jak i parady bramkarskie. Jestem z nich dumny, że w tak ważnym dla mnie turnieju pokazują, że „małe” Janowice Wielkie wygrywają tak mocny turniej. Turniej, miał dla mnie wymiar sentymentalny, gdyż wiele lat grałem z Dawidem w ataku KS Karkonoszy.
Dziękuję rodzicom za doping, a pani Mai za zdrowy poczęstunek dla dzieci." - podsumował trener T. Fijałkowski.

Gospodarzem kolejnego turnieju był GLKS „Rudawy”. W rozgrywkach uczestniczyły: Orzeł Marciszów, Bóbr Marciszów, Budowlani Wojcieszów, Olimpia Kowary, Pogoń Świeżawa oraz dwie janowickie reprezentacje. Drużyna Rudawy I zgromadziła 16 punktów wygrywając 5 meczy i remisując jeden, natomiast klubowi koledzy z drużyny Rudawy II  zdobyli ostatecznie 9 punktów.  Janowiczanie po raz kolejny stanęli na najwyższym stopniu podium. Ponadto zostali wyróżnieni nagrodami indywidualnymi – Zawodnikiem turnieju został Kuba Baran, a najlepszym bramkarzem Mateusz Markowiak.
Oni są nie do zatrzymania, w ich oczach widać mentalność zwycięzców, głód gry i chęć zwycięstwa!  Tak rodzą się wielcy zawodnicy!  Przy tym wszystkim wspaniałe się bawią! Jako trener jestem dumny i zadowolony." - powiedział trener T. Fijałkowski.

Warto zaznaczyć, że był 5 turniej cyklu OZPN i 5 zwycięstwo Żaków.