In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895328

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

19 maja piłkarze z grupy Żak reprezentujący GLKS „Rudawy” Janowice wzięli udział w turnieju w Mysłakowicach. Trener T . Fijałkowski, którego podczas zawodów zastąpił trener P. Ignaczak wystawił do rozgrywek dwie drużyny.

W zawodach udział wzięły także drużyny: Orzeł Mysłakowice, Pogoń Świerzawa, Budowlani Wojcieszów, Bóbr Marciszów. Rudawy I wygrały turniej z 13 punktami i bilansem bramek 11-1, a Rudawy II zajęły 3 miejsce z 7 punktami i bilansem bramek 3-4.
Kolejny turniej odbył się 26 maja w Świerzawie. Udział w nim wzięło 7 drużyn: Pogoń Świerzawa I, Pogoń Świerzawa II, Rudawy Janowice Wielkie, Bóbr Marciszów, Budowlani Wojcieszów, Orzeł Mysłakowice, Olimpia Kowary. Janowiczanie rozegrali 6 meczy wygrywając 5 z nich i zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej z bilansem bramkowym 23-3.
Zwieńczeniem turnieju był strażacki pokaz armatki wodnej.

Chłopaki grają bardzo dojrzale jak na swój wiek. Mają dużą wiedzę i umiejętności, aby w kolejnych latach robić dalsze postępy. Cała drużyna zagrała piłkę z poziomu Ajaxu Amsterda. Szymon Ignaczak 12 asyst, Kuba Fijałkowski 11 goli, Michał Ignaciuk pościł tylko 3 gole, Kuba Baran strzelił bramkę turnieju z rzutu wolnego pod poprzeczkę. Drużyna w składzie Michał Ignaciuk, Michał Celt, Ksawery Skalany, Mikołaj Ślawski, Kuba Baran, Szymon Ignaczak, Kuba Fijałkowski, Kosma Koncewicz I Radek Kulig pokazała dziś i w 3 poprzednich turniejach ze zawsze gra o wygraną! Gratulacje chłopaki, jestem z Was dumny! Dziękuję Pogoni za wspaniałą organizację i poczęstunek oraz loterię fantową. Oczywiście dziękuję rodzicom naszych zawodników za nieocenioną pomoc i doping. Rudawy Hej!!!" - podsumował trener T.Fijałkowki