In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3418959

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

5 stycznia pilkarze z grupy Żaków trenujący w GLKS "Rudawy" wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez KS Karkonosze w Jeleniej Górze.W rywalizacji zmierzyło się 10 drużyn: Karkonosze I, Karkonosze II, Karkonosze III, Górnik Wałbrzych I, Górnik Wałbrzych II, Lechia Piechowice, Akademia Kamienna Gora, Orzeł Lubawka I, Orzeł Lubawka II.

Janowiccy piłkarze zagrali w grupie A, pewnie wygrywając 3 mecze i remisując 1. Z pierwszego miejsca w grupie, z 10 punktami na koncie chłopcy awansowali do półfinału, w którym zmierzyli się z Górnikiem Wałbrzych. W regulaminowym czasie obie drużyny zagraly wyrównanie osiagając wynik 1:1. W wyniku serii rzutów karnych janowiczanie ulegli 2:1.  W tzw. małym finale, czyli meczu o 3 miesce reprezentanci GLKSu ponownie spotkali się  z drużyną Karkonosze II, z którą w meczach grupowych zwyciężli 1:0. Niestety finałowe spotkanie zakończyło się pechowo - wynikiem 2:1 dla przeciwników. Jak podkreśla trener, p. Tomasz Fijalkowski, jego podopiecznym zabrakło sił i mimo dobrej gry zmienników nie udało się odwrocić wyniku na naszą szalę. 
"Zagraliśmy super piłkę i o mały włos nie znaleźlismy się w wielkim finale, w którym Karkonosze pokonały Górnika Wałbrzych 2-1. Z rozgrywaek wracamy z kolejnym pucharem i medalami za zajęcie 4 miejsca. Ponadto nasz obrońca - Kosma Koncewicz, mieszkaniec Mniszkowa został wyróżniony jako najlepszy defensor turnieju. Jestem dumny z chłopaków. Cieszy mnie ich motywacja i chęć walki. Pokazujemy, że nawet mała miejscowość może rywalizować z wiekszymi miastami!"

Tekst:K.R

Zdjęcia: T.F