In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3418963

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Piechowicach, w Szkole Podstawowej nr 1 rozegrano Mistrzostwach Powiatu Jeleniogórskiego w mini piłce nożnej halowej dziewcząt. W zawodach wystartowało sześć szkół najlepszych z naszego powiatu. Zawody rozegrano systemem gry w dwóch grupach eliminacyjnych. Nasze zawodniczki wywalczyły II miejsce! Dziewczęta grały w składzie: Przetacznik Julia, Wnuk Karolina, Rożko Paulina, Błażejak Katarzyna, Rybak Kinga, Knychas Zuzanna, Szpak Angelika. Opiekun wyjazdu Piotr Lesiński