In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904371

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Pierwszy mecz Rudawy Janowice Wielkie rozegrały 23.08.2020 r. na własnym boisku z drużyną GLKS Czernica. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3 w dziewięcioosobowym składzie, po dwóch czerwonych kartkach.

Więcej…

W minioną niedzielę drużyna Rudaw na własnym boisku pokonała WKS Pilchowice. Mecz zakończył się wynikiem 5:3. Strzelcami po stronie Janowiczan byli: D. Butyński (2), T. Bugała, K. Sadowski S. Janta.

Więcej…

Piłkarze Rudaw rozegrali dwa kolejne mecze w klasie B. Spotkanie z Juvenią Rybnica zakończyło się wynikiem 2:2, natomiast w starciu z Bobrem Wojanów padł jeden gol po stronie przeciwników.

Więcej…

W ubiegłą niedzielę reprezentacja Rudaw Janowice Wielkie zmierzyła się Pogonią II Świerzawa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Więcej…

W ubiegłą niedzielę seniorska reprezentacja Rudawy Janowice Wielkie pierwszy raz od czterech lat rozegrała mecz na własnym boisku. Przeciwnikiem Janowiczan była Pogoń Wleń - lider grupy. Spotykanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla gości.

Więcej…

W ubiegłą niedzielę piłkarze Rudaw Janowice Wielkie rozegrali mecz inaugurujący jeleniogórską klasę B rywalizując z drużyną Mitex Podgórzyn na tamtejszym boisku. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Więcej…

Do gry w piłkę nożną powróciła seniorska reprezentacja Klubu Rudawy Janowice Wielkie. W trzecim spotkaniu sparingowym zremisowała 0:0 z Bobrem Opawą.

Więcej…

W ubiegłą sobotę na boisku piłkarskim w Janowicach Wielkich odbył się Turniej im. Henryka Musiała. Pomysłodawcą inicjatywy był Prezes GLKSu „Rudawy” Sławomir Skalany.

Więcej…

Podopieczni trenera T. Fijałkowskiego z janowickiego klubu GLKS „Rudawy” wzięli udział w kolejnych dwóch turniejach osiągając bardzo dobre wyniki.

Więcej…

W sobotę 29 czerwca o godzinie 10:00 na boisku sportowym w Janowicach Wielkich odbędzie się I Turniej im. Henryka Musiała. Szczegóły na plakacie.

19 maja piłkarze z grupy Żak reprezentujący GLKS „Rudawy” Janowice wzięli udział w turnieju w Mysłakowicach. Trener T . Fijałkowski, którego podczas zawodów zastąpił trener P. Ignaczak wystawił do rozgrywek dwie drużyny.

Więcej…

Młodzi piłkarze z grupy Żaka pod skrzydłami trenera Tomasza Fijałkowskiego odnotowali kolejne sukcesy w piłkarskich rozgrywkach.

Więcej…

W sobotę 19 stycznia młodzi piłkarze z grupy Żaka na zaproszenie klubu KS Karkonosze Jelenia Góra zagrali w kolejnym turnieju w tym roku. W rozgrywkach obok zawodników z GLKSu "Rudawy"  udział wzięło 11 innych drużyn (ok. 100 piłkarzy): Karkonosze I, II, III, Akademia Bolesławiec, Polonia Świdnica I,II, Stowarzyszenie Iskra, JTS Jawor, KS Łomnica, Orzeł Lubawka, Akademia Kamienna Góra.

Więcej…

5 stycznia pilkarze z grupy Żaków trenujący w GLKS "Rudawy" wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez KS Karkonosze w Jeleniej Górze.W rywalizacji zmierzyło się 10 drużyn: Karkonosze I, Karkonosze II, Karkonosze III, Górnik Wałbrzych I, Górnik Wałbrzych II, Lechia Piechowice, Akademia Kamienna Gora, Orzeł Lubawka I, Orzeł Lubawka II.

Więcej…

W niedzielę, 21 października piłkarze GLKS-u „Rudawy” z grupy Żak wzięli udział w turnieju w Świerzawie. Obok janowickiej reprezentacji na boisku pojawiły się następujące drużyny: Pogoń Świerzawa, Bóbr Marciszów, Budowlani Wojcieszów, Pogoń II Świerzawa, Olimpia Kowary.

Więcej…

7 października odbył kolejny turniej OZPN, w którym udział wzięły dwie drużyny klubu GLKS "Rudawy" z grupy "Żak", której trenerem jest p. Tomasz Fijałkowski.

Więcej…

Młodzi piłkarze z grupy Żak reprezentujący klub GLKS "Rudawy" wzięli udział w turnieju OZPN, który odbył się 23 września w Kowarach. W spotkaniu udział wzięli także: Olimpia Kowary I, Olimpia Kowary II, Bóbr Marciszow, Budowlani Wojcieszow oraz Pogoń Świerzawa.

Więcej…

Prezes Gminnego Ludowego Klubu Sportowego "Rudawy" informuje, iż 10 sierpnia o godz. 18:00 na terenie kompelsku sportowego "Orlik" odbędzie się pierwszy trening piłkarski w nowym sezonie sportowym. Obecnie trwają zapisy do następujących grup wiekowych:

Więcej…

Akademia Młodych Orłów to bezpłatna inicjatywa, która jest współtworzona z Miastem Jelenia Góra, Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Biedronką – sponsorem głównym projektu. Testy selekcyjne do AMO Jelenia Góra odbędą się na boisku typu Orlik Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze przy ul. Al. Jana Pawła II 25, tzw. „Budowlanka” w  terminach 08-10.06.2018 r.

Więcej…

W dniu wczorajszym młodzi piłkarze GLKSu „Rudawy” rozegrali turniej w Łomnicy. W rozgrywkach wystartowało 8 drużyn: Rudawy I, Rudawy II, KS Łomnica I, KS Łomnica II, Lotnik Jeżów Sudecki I, Lotnik Jeżów Sudecki II, KKS JG I, KKS JG II.

Więcej…

Więcej artykułów…