In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Dwa tygodnie ferii zimowych za nami. Mimo braku zimowej aury dzieci i młodzież, które przychodziły do świetlicy nie narzekały na nudę.

Więcej…

Dnia 25.01. w Świetlicy w Trzcińsku odbyła się biesiada z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wystąpiły dzieci ze świetlicy i zespoły Bolczowianie i Rudawianie.
Po występach Artur Nowak poprowadził wspólne śpiewanie piosenek biesiadnych.

Więcej…

Dzieci uczęszczające do świetlicy wiejskiej w Trzcińsku aktywnie spędziły końcówkę listopada. Podczas jednych z zajęć wykonywały świeczniki ze szklanych pojemników. Część z nich zasili kiermasz świąteczny, który planowany jest w trakcie jasełek.

Więcej…

W ramach zajęć bibliotecznych w Trzcińsku dzieci wykonywały prace plastyczne. Wykorzystały do tego jesienne dary przyrody.

Więcej…

W sobotę 2 marca w świetlicy wiejskiej w Trzcińsku odbyło się spotkanie z okazji Dnia kobiet i mężczyzn. Organizatorzy - Sołtys, Rada Sołecka oraz opiekunka świetlicy zapewnili liczne atrakcje: występ kabaretu "Seniority" oraz zespołu "Rudawianie", poczęstunek, zabawę taneczną, którą w roli Dja poprowadził Bartek Brodziak. 

Więcej…

W czasie ferii dzieci ze Świetlicy wiejskiej w Trzcińsku nie narzekały na nudę .Odbyły się dwie wycieczki do kina na bajki pt.:"Klakson i spółka" oraz "Sekretny świat kotów".

Więcej…

Pod koniec marca na świetlicowej scenie w Trzcińsku gościnnie wystąpił zespół Bądź Ciszą. Wiosenny koncert zorganizowała Sołtys Trzcińska, p. Agata Brodziak z Radą Sołecką oraz opiekunką świetlicy p. Hanną Pisarską-Rogowską.

Więcej…

Więcej artykułów…