In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W sobotę 2 marca w świetlicy wiejskiej w Trzcińsku odbyło się spotkanie z okazji Dnia kobiet i mężczyzn. Organizatorzy - Sołtys, Rada Sołecka oraz opiekunka świetlicy zapewnili liczne atrakcje: występ kabaretu "Seniority" oraz zespołu "Rudawianie", poczęstunek, zabawę taneczną, którą w roli Dja poprowadził Bartek Brodziak. 

Więcej…

W czasie ferii dzieci ze Świetlicy wiejskiej w Trzcińsku nie narzekały na nudę .Odbyły się dwie wycieczki do kina na bajki pt.:"Klakson i spółka" oraz "Sekretny świat kotów".

Więcej…

Pod koniec marca na świetlicowej scenie w Trzcińsku gościnnie wystąpił zespół Bądź Ciszą. Wiosenny koncert zorganizowała Sołtys Trzcińska, p. Agata Brodziak z Radą Sołecką oraz opiekunką świetlicy p. Hanną Pisarską-Rogowską.

Więcej…

Opiekun świetlicy wiejskiej w Trzcińsku zaprasza dzieci na bal walentynkowy z karaoke, który odbędzie się 14 lutego (środa) o godz. 16:00. 
 

W najbliższy piątek o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Trzcińsku odbędzie się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Organizatorami są: Sołtys, Rada Sołecka oraz świetlica wiejska. Szczególy na plakacie.

Harmonogram zajęć bibliotecznych dla dzieci podczas ferii przedstawiono na plakacie.

 

Świetlica w Trzcińsku zaprasza dzieci i młodzież w czasie ferii. Harmonogram zajęć wygląda nastepująco:

Więcej…

Więcej artykułów…