In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

We wtorkowe popołudnie, 6 grudnia, świetlicę w Trzcińsku odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci przywitały miłego gościa, śpiewając piosenkę. Starszy Pan rozgościł się, po czym zabrał się za rozdawanie prezentów.

Więcej…

W ostatnią środę listopada w świetlicy w Trzcińsku zorganizowano zabawę andrzejkową dla dzieci. Pięknie przystrojoną salę szybko zapełniły dzieci uczęszczające zarówno do miejscowej świetlicy, jak i do świetlicy w Janowicach Wielkich.

Więcej…

Świetlica w Trzcińsku zaprasza dnia 20.12.2015 r o godzinie 17.00 na Dobranocny Wieczór Jasełkowy. W programie występ dzieci i młodzieży, kiermasz świąteczny i słodki poczęstunek.
Organizatorzy: Świetlica Trzcińsko, Sołtys, Rada Sołecka.

Dnia 4 grudnia do świetlicy w Trzcińsku przybył Mikołaj. Na powitanie dzieci zaśpiewały mu piosenkę . Okazało się, że wszystkie dzieci były grzeczne i dostały słodkie paczki. Prezent z rózgą otrzymała też pani sołtys i panie z rady sołeckiej.

Dziękujemy Mikołajowi za wizytę i  mile spędzony czas.

Więcej…

Świetlica w Trzcińsku zaprasza dorosłych i dzieci dnia 27 marca o godzinie 16.00  na wspólne malowanie pisanek woskiem pszczelim.

29 listopada w świetlicy w Trzcińsku odbyła się zabawa andrzejkowa, którą przygotowały świetlice z Trzcińska i z Janowic. Dzieci zaprosiły uczestników na wróżby, odbył się konkurs rysunkowy dla najmłodszych i quiz o tematyce antyalkoholowej. Po wręczeniu słodkich nagród rozpoczęła się dyskoteka zorganizowana przez młodzież.

Impreza została sfinansowana ze środków Komisji Antyalkoholowej.

Więcej…

Dnia 21 marca dzieci i młodzież ze świetlicy w Trzcińsku wyruszyli w do Schroniska Szwajcarka. Była to wycieczka , podczas której dzieci szukały oznak przybycia wiosny. Po drodze znalazły krokusy, zawilce, pierwiosnki, przylaszczki i młode listki brzozy . Pod schroniskiem odbył się piknik , a potem wspólna zabawa w chowanego. Dzieci wracały zadowolone i zaproponowały odwiedziny Sokolika , kiedy już wiosna rozgości się na dobre.
Dziękujemy Pani Jadzi Wójcik za podarowanie słokiego poczęstunku.

Więcej…

Więcej artykułów…