In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3786226

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W czasie ferii zimowych świetlica w Komarnie zorganizowała dzieciom i młodzieży różnego typu atrakcje: sportowe, rekreacyjne, plastyczne i taneczne. Zajęcia świetlicowe rozpoczęły się od wykładu na temat narkomanii i alkoholizmu oraz dyskusji.

Więcej…

26 stycznia 2020 roku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pani Beata przywitała wszystkich gości, a dzieci ze świetlicy recytowały wiele wierszowanych życzeń.

Więcej…

W Komarnie dzieci odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci przywitały gościa wierszykami i piosenkami. Chętnie z nim rozmawiały odbierając prezenty. Mikołaj obiecał, że odwiedzi je również za rok!

Więcej…

Zapraszamy dzieci do bibliotek w Komarnie i Radomierzu w godzinach 15:00-16:00 na cykl zajęć "Mikołaju przyjdź". W programie robienie ozdobnych kopert oraz pisanie listów do "Świętego Mikołaja".

W ostatnich miesiącach w świetlicy wiejskiej w Komarnie odbyło się kilka uroczystości. Były to m. in: ogniska dla dzieci, młodzieży i seniorów, ósme urodziny Niny, wieczór dla pań w stylu lat 80-tych, Dzień Seniora.

Więcej…

Więcej artykułów…