In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 103 gości 
Użytkowników : 5
Artykułów : 2138
Zakładki : 6
Odsłon : 1289863

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W ostatnią sobotę marca odbyły się w świetlicy ósme urodziny Oliwii. Był tort, słodki poczęstunek, oraz konkursy z nagrodami. Dużą atrakcją była lekcja nauki tańca pod okiem Pani Ali.

Więcej…

W połowie lutego rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci. Świetlica w Komarnie zorganizowała dzieciom i młodzieży różnego typu atrakcje. Na początku dzieci wysłuchały wykładu pani Grażyny związanego z tematyką bezpieczeństwa.

Więcej…

Jak co roku, Święty Mikołaj docenił grzeczne dzieci ze świetlicy w Komarnie, składając im wizytę. Maluchy przywitały ważnego gościa piosenkami i wierszykami.

Więcej…

W ostatnią środę listopada w świetlicy w Komarnie odbył się wieczór andrzejkowy. Zabawę połączono z urodzinami jednej z dziewczynek uczęszczających na świetlicę.

Więcej…

W ostatni piątek października w świetlicy w Komarnie odbyło się przyjęcie dla przebierańców z okazji Halloween.Tydzień wcześniej dzieci dekorowały salę, wycinały z papieru małe duszki, przygotowywały lampiony i zdobiły dynie. Podczas imprezy odbyły się różne konkursy i zabawy:

Więcej…

Więcej artykułów…