In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3965050

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Dzieci ze świetlicy „Rudawy” w Janowicach Wielkich mają mnóstwo ciekawych wspomnień z tegorocznych wakacji. W dużej mierze stało się tak za sprawą realizowanych w świetlicy czterech projektów.

Więcej…

Ferie były zimowe co prawda tylko z nazwy, ale dzieci ze świetlicy „Rudawy” nie narzekały na nudę i brak atrakcji.
Większość zajęć odbywała się w terenie, ale kilka dni dzieci spędziły w świetlicy na różnorodnych działaniach.

Więcej…

warsztat

Dużo wspomnień zostało dzieciom ze świetlicy „Rudawy” z tegorocznych wakacji. Pierwszy miesiąc działań opisywaliśmy w artykule zamieszczonym 8 sierpnia na naszej stronie - ZOBACZ.

Więcej…

Dużo dzieje się w janowickiej świetlicy „Rudawy”. Maj był miesiącem ciekawych i intensywnych działań, czerwiec to kolejne podejmowane inicjatywy. Świetlicowe działania skoncentrowane są wokół ekologii i przyrody naszych terenów.

Więcej…

Dzieci uczęszczające do świetlicy wiejskiej „Rudawy” miały bardzo bogaty program tegorocznych ferii. Działania rekreacyjne były przeplatane zajęciami edukacyjnymi, a duża różnorodność propozycji sprawiła, że nikt nie narzekał na nudę.

Więcej…

Trzyosobowa grupa "Międzypokoleniowy Team" w składzie: Krystyna Pisarska, Zofia Dul oraz Sonia Wójcicka-Wolf już po raz drugi otrzymała dotację w ramach programu "Dolnośląskie Granty". Jesienią w janowickiej świetlicy „Rudawy” realizowany był projekt „Międzypokoleniowy Kalejdoskop Umiejętności”, w którym wzięło udział blisko 60 osób, teraz, dzięki otrzymanej dotacji odbędzie się projekt "Janowicki Notes Kulinarny".

Więcej…

Harmonogram zajęć dla dzieci, które będą prowadzone podczas ferii zimowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Janowicach Wielkich przedstawiono na plakacie.

 

Świetlica wiejska "Rudawy" w Janowicach Wielkich zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia i wycieczki organizowane podczas ferii zimowych.  Zajęcia w świetlicy będą się odbywały w godzinach 14.00-19.00, natomiast szczegóły dotyczące wycieczek można otrzymać w świetlicy lub telefonicznie pod nr tel.: 661 172 475.

Więcej…

Członkowie Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości, a jednocześnie Przyjaciele świetlicy  wiejskiej „Rudawy” - Państwo Urszula i Paweł Styczyńscy z Bogatyni na początku 2017 r.  zaproponowali opiekunce świetlicy wzięcie udziału w konkursie IV Edycji Wolontariatu PGE, w którym można było otrzymać 5 tys zł na działania związane ze świetlicą.

Więcej…

Uroczyste Spotkanie Wigilijne w świetlicy „Rudawy” to wieloletnia tradycja podtrzymywana i rozwijana wspólnie przez  dzieci i młodzież, Seniorów, Rodziców, Przyjaciół Świetlicy z pomocą Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

Więcej artykułów…