In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2881
Zakładki : 6
Odsłon : 2088399

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Trzyosobowa grupa "Międzypokoleniowy Team" w składzie: Krystyna Pisarska, Zofia Dul oraz Sonia Wójcicka-Wolf już po raz drugi otrzymała dotację w ramach programu "Dolnośląskie Granty". Jesienią w janowickiej świetlicy „Rudawy” realizowany był projekt „Międzypokoleniowy Kalejdoskop Umiejętności”, w którym wzięło udział blisko 60 osób, teraz, dzięki otrzymanej dotacji odbędzie się projekt "Janowicki Notes Kulinarny".

Więcej…

Harmonogram zajęć dla dzieci, które będą prowadzone podczas ferii zimowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Janowicach Wielkich przedstawiono na plakacie.

 

Świetlica wiejska "Rudawy" w Janowicach Wielkich zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia i wycieczki organizowane podczas ferii zimowych.  Zajęcia w świetlicy będą się odbywały w godzinach 14.00-19.00, natomiast szczegóły dotyczące wycieczek można otrzymać w świetlicy lub telefonicznie pod nr tel.: 661 172 475.

Więcej…

Członkowie Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości, a jednocześnie Przyjaciele świetlicy  wiejskiej „Rudawy” - Państwo Urszula i Paweł Styczyńscy z Bogatyni na początku 2017 r.  zaproponowali opiekunce świetlicy wzięcie udziału w konkursie IV Edycji Wolontariatu PGE, w którym można było otrzymać 5 tys zł na działania związane ze świetlicą.

Więcej…

Uroczyste Spotkanie Wigilijne w świetlicy „Rudawy” to wieloletnia tradycja podtrzymywana i rozwijana wspólnie przez  dzieci i młodzież, Seniorów, Rodziców, Przyjaciół Świetlicy z pomocą Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Więcej…

Świetlica wiejska "Rudawy" oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają do udziału w Spotkaniu Wigilijnym oraz do obejrzenia Jasełek. Całość wydarzenia odbędzie się 17.12.2017 r. o godz. 17:00.

Zakończył się projekt pn. „Międzypokoleniowy Kalejdoskop Umiejętności” realizowany w świetlicy wiejskiej „Rudawy” w ramach programu „Dolnośląskie Małe Granty” Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych przez trzy Panie – Krystynę, Irenę oraz Sonię.

Więcej…

We wtorek 12.12. o godz. 17.00 zapraszamy do świetlicy wiejskiej "Rudawy" przy ul. 1 Maja 25 na spotkanie informacyjne w sprawie bezpłatnego kursu jęz. angielskiego.
 

Serdecznie zapraszamy seniorów, rodziców oraz dzieci i młodzież do świetlicy wiejskiej „Rudawy” na dwa ostatnie warsztaty realizowane w ramach projektu „Międzypokoleniowy kalejdoskop umiejętności”.

Więcej…

Trzecie już warsztaty w projekcie „Międzypokoleniowy kalejdoskop umiejętności” sprawiły, że w świetlicy wiejskiej „Rudawy” unosił się zapach jak w perfumerii. A wszystko za sprawą mydełek, które seniorzy, rodzice oraz dzieci wytwarzali z przygotowanych składników.

Więcej…

W świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich trwa projekt „Międzypokoleniowy kalejdoskop umiejętności” realizowany w ramach programu „Dolnośląskie Małe Granty” Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.
Odbyły się już dwa warsztaty, w każdym wzięło udział blisko 50 osób – dzieci, młodzieży, rodziców oraz seniorów.

Więcej…

Więcej artykułów…