In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W sobotę 15 czerwca w Parku „Zielona Dolina” odbyła się dziewiąta edycja Święta Gminy Janowice Wielkie pod nazwą Janowianki. Wzięli w nim udział mieszkańcy, wystawcy, partnerzy wydarzenia oraz samorządowcy.

Więcej…

W sobotę, 23 czerwca mieszkańcy 6 sołectw spotkali się w Parku Rekreacyjnym „Zielona Dolina”, aby celebrować coroczne Święto Gminy pn.”Janowianki”. Imprezę ok. godz. 14:00 rozpoczęli konferansjerzy: Dominik Jakubów oraz Robert Gudowski – na co dzień pracownicy Urzędu Gminy.

Więcej…

Z przyjemnością informujemy, iż tegoroczne Janowianki odbędą się w sobotę, 23 czerwca w Parku Rekreacyjnym "Zielona Dolina" przy ul. 1 Maja w Janowcach Wielkich. Zabawę rozpoczniemy o godzinie 13:00.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, iż tegoroczne Święto Gminy Janowice Wielkie pn."Janowianki" odbędzie się 23 czerwca (sobota) w Parku Rekreacyjnym "Zielona Dolina" przy ul. 1 Maja w Janowicach Wielkich. Początek imprezy - godz.13:00.

W programie zaplanowano konkursy rodzinno-sportowe, występy artystyczne, pokazy przeprowadzone przez służby mundurowe. Ponadto dostępne będą liczne, bezpłatne atrakcje dla dzieci, m.in.: dmuchańce, mobilny plac zabaw, euro boungee. Dorośli będą mogli m.in.: skorzystać z usług cateringowych, wziąć udział w loterii fantowej, z której dochód tradycyjnie przeznaczony zostanie na organizację Wędrownego Przeglądu Piosenki "POLANA", obejrzeć wystawę aut marki Skoda i KIA. Imprezę zakończy zabawa taneczna poprowadzona przez lokalny zespoł muzyczny.
Szczegółowy program Janowianek już niedługo na www.janowicewielkie.pl oraz na facebookowym profilu gminy.

W sobotę, 24 czerwca, w dzień imienin Jana – założyciela wsi, która pełni funkcję siedziby gminy licznie zebrali się mieszkańcy 6 sołectw, aby jak co roku uczestniczyć w Święcie Gminy tzw. ”Janowiankach”. Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia był wianek – element przewijający się w każdym zorganizowanym konkursie.

Więcej…

Więcej artykułów…