In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions



it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 2999
Zakładki : 6
Odsłon : 2225085

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Aby zobaczyć tą cześć materiału należy posiadać specjalny login i hasło do strony.

Jeśli posiadasz takie dane zaloguj się używając wskaźnika po lewej stronie.

Ostatnia aktualizacja 2019-02-20

Skład Rady Gminy w Janowicach Wielkich w VIII kadencji 2018-2023

 Imię i Nazwisko  Nr telefonu  Adres e-mail

Zawadzki Krzysztof  -

Przewodniczący Rady Gminy

501 248 188  k.zawadzki@janowicewielkie.eu

Kusz Marek  -

Wiceprzewodniczący Rady Gminy 

 Nie udostępnił  m.kusz@janowicewielkie.eu
Dul Bartosz 606 407 252  b.dul@janowicewielkie.eu
Faber Joanna 693 501 266  j.faber@janowicewielkie.eu
Gołębski Piotr 663 995 630  p.golebski@janowicewielkie.eu
Ignaciuk Krystyna 500 405 535  k.ignaciuk@janowicewielkie.eu
Kropielnicka Marta Nie udostępnila  m.kropielnicka@janowicewielkie.eu
Lesiński Piotr Nie udostepnił  p.lesinski@janowicewielkie.eu
Milancej Kinga Nie udostępniła  k.milancej@janowicewielkie.eu
Popławski Jan 757 521 701  j.poplawski@janowicewielkie.pl
Puffi Anna Nie udostępniła  a.puffi@janowicewielkie.eu
Skotarek Anna Nie udostępniła  a.skotarek@janowicewielkie.eu
Sobolewski Ryszard 757 515 111  r.sobolewski@janowicewielkie.eu
Tatarzyn Stanisław Nie udostępnił  s.tatarzyn@janowicewielkie.eu
Wdowiak Łukasz Nie udostępnił  l.wdowiak@janowicewielkie.eu