In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3965056

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

To publikacja będąca efektem kilkunastomiesięcznego projektu „Optymizm pilnie poszukiwany” realizowanego przez grupę młodzieży ze świetlicy „Rudawy” przy wsparciu finansowym z programu „Młodzież w działaniu”. Składało się nań szereg inicjatyw dla mieszkańców Janowic Wielkich m.in. karaoke, ogniska, warsztaty kulinarne, pokazy filmów, imprezy integracyjne.


Publikacja - plik

Publikacja "Kręte drogi prowadzą do Janowic" jest pracą napisaną w 2008 roku na XII ogólnopolski  konkurs "Historia bliska. Mała ojczyzna w pamięci i świadectwach" organizowany co roku przez Ośrodek "Karta" z Warszawy. Praca zdobyła drugą nagrodę zespołową.

Publikacja - plik

Rudawska sztuka nieprofesjonalna Projekt zrealizowany w 2008 roku przez grupę osób współpracujących ze świetlicą wiejską „Rudawy” w Janowicach Wielkich przy finansowym wsparciu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i organizacyjnym ze strony Stowarzyszenia Polsko-Niemiecko-Duńskiego „Rudawy”. Publikacja przybliża twórczość artystów nieprofesjonalnych, którzy mieszkają lub mieszkali na terenie gminy Janowice Wielkie.

Publikacja - plik