In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895398

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Uczniowie GZS im. W. Rutkiewicz wraz z opiekunami / p. Ewą Bartosiewicz i p. Joanną Faber / wzięli w drugiej edycji konkursie literackiego , o zasięgu ogólnopolskim organizowanym przez Książnicę Karkonoską w Jeleniej Górze, pt. Zachować w pamięci – Historia mojej rodziny.

Wyniki ogłoszono 5 grudnia 2010 roku w siedzibie Książnicy Karkonoskiej. Spośród 41 prac, komisja w składzie: Ewa Milińska, Maria Suchecka, Miłosz Kamiński i Kamila Wilk, przyznała wśród młodzieży trzy równorzędne pierwsze miejsca :Bartkowi Błaszkiewiczowi za „Prawdziwą opowieść mojego dziadka”- uczeń klasy VI SP Filipowi Pławiakowi za „Wspomnienia z Kresów Wschodnich”- uczeń klasy IIIG /Iwo Wieczorkowi za pracę zatytułowaną „Z opowieści mojej Babci Marii” / .Nagrody książkowe i dyplomy otrzymały także – Katarzyna Łaszczych i Marta Roskosz- uczennice klasy IG. Nagrody zostały wręczone przez p. Marcina Zawiłę. Rodzinne wspomnienia zostaną o publikowane na stronie Jeleniogórskiej Biblioteki Cyfrowej oraz w specjalnym biuletynie, który będzie miał także elektroniczną postać - tak poinformowali organizatorzy. Gratulujemy wszystkim Naszym Uczniom i życzymy dalszych sukcesów. EB, JF