In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895397

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Szanowni Państwo ! Polecamy korzystanie z nowego, społecznościowego portalu internetowego www.wsiepolskie.pl. Jest  to forum wymiany informacji ale również zwykłej codziennej korespondencji między mieszkańcami wiosek w całej Polsce.

Przede wszystkim jednak ma służyć mieszkańcom naszej gminy. Gorąco zachęcamy do współtworzenia portalu nie tylko pasjonatów i mieszkańców ale rownież sympatyków naszych miejscowości. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Bogusławem Kutrybą pod nr. tel. 75 75 15 277.