In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3272
Zakładki : 6
Odsłon : 2474808

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Ruszyła akcja "Ratujmy Bóbr"  organizowana przez Chrześcijański Ośrodek dla Osób Uzależnionych „Nowa Nadzieja” z Janowic Wielkich.  W tym roku posprzątamy odcinek od Janowic (betonowego mostu) aż do Trzcińska. Akcja jest bardzo ważna, duże ilości śmieci które po każdej większej wodzie zalegają na brzegach najpiękniejszej rzeki naszej gminy, szpecą ją, obniżają jej walory turystyczne oraz stanowią zagrożenie dla naszych dzieci. Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy (i nie tylko) do aktywnego włączenia się w oczyszczenie naszego Bobru.

Zaczęliśmy dziś, czyli we wtorek 10 kwietnia o godz. 9:00 pod ośrodkiem „Nowa Nadzieja” przy ul. Sportowej 5 w Janowicach. Tak samo będzie jutro (środa), czwartek oraz piątek. A w sobotę 14 kwietnia spotkamy się o godz. 10, również pod ośrodkiem. Na zakończenie akcji, w sobotę ok. godz. 14 na terenie ośrodka "Nowa Nadzieja" przewidziane jest ognisko i grill. Każdy kto przybędzie zostanie wyposażony w rękawice i worki na śmieci. Zapraszamy, cel akcji wart jest tego, aby pojawiło się nas jak najwięcej!

Koordynator akcji: Pan Jarosław Wasilewski nr. tel. 757515166

zdjęcia: Oksana Wasilewska, Mateusz Caban