In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3899416

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Mieszkańcy Gminy Janowice Wielkie są uprawnieni do udziału w projekcie na dofinansowanie wymiany źródeł ciepła realizowanym przez KARR.

Wszystkich zainteresowanych wymianą pieca, spełniających warunki udziału określone w Procedurze realizacji projektu grantowego, zapraszamy do składania Formularza zgłoszeniowego – w tym naborze wyłącznie drogą elektroniczną. Kwota alokacji wynosi: 2.000.000,00 zł. (słownie: dwa miliony złotych 00/100).

Nabór rozpocznie się w dniu 29.09.2020r. (wtorek) od godziny 13:00:00 i potrwa do momentu gdy wartość grantów przekroczy 120% kwoty środków przeznaczonych do rozdysponowania w II naborze. Prosimy mieszkańców o przygotowanie się do procedury i składanie wniosku natychmiast po uruchomieniu takiej możliwości, gdyż zainteresowanie może być bardzo duże! Wnioskowanie jest łatwe, a niezbędnej pomocy udziela KARR w Jeleniej Górze. Gmina Janowice Wielkie przystąpiła do programu z myślą, by skorzystało z niego jak najwięcej mieszkańców. Szczegóły dostępne są w komunikacie KARR.

OGŁOSZENIE