In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3786232

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich zamieszczono stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w sprawie wnioskowania przez niektórych rodziców możliwości uczestnictwa w zajęciach i przebywania na terenie szkoły bez maseczek albo przyłbic: „(…) nie mogę godzić się na dowolność w podejściu do przestrzegania reguł określonych w Procedurach bezpieczeństwa, gdyż doprowadzi to w krótkim czasie do sytuacji w której każdy będzie je interpretował dowolnie, według własnego uznania.

W związku z powyższym na terenie szkoły będziemy egzekwować  przestrzegania wprowadzonych Procedur bezpieczeństwa w odniesieniu do wszystkich osób przebywających na jej terenie. Sytuacja w której doszłoby do zakażeń COVID – 19 na terenie naszej szkoły (co mam nadzieję nigdy nie będzie miało miejsca) byłaby początkiem dyskusji, czy decyzje dyrektora szkoły dotyczące bezpieczeństwa uczniów były prawidłowe i odpowiednio egzekwowane. Należy także zwrócić uwagę na fakt, że nawet najlepsze procedury nie zagwarantują, że do takiego zakażenia nigdy nie dojdzie.” Powyższe oznacza, że na terenie szkoły, w tym podczas zajęć edukacyjnych obowiązuje noszenie maseczek i przyłbic.
Pełna treść stanowiska Dyrektora znajduje się tutaj: więcej