In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3899430

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Gmina Janowice Wielkie aplikowała o udział w projekcie „Wspólna Przestrzeń – partycypacyjne planowanie przestrzenne w gminach”, realizowanym przez Fundację Sendzimira i współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Celem projektu jest wsparcie gmin wiejskich, miejskich i miejsko-wiejskich z terenu całej Polski, które chcą przeprowadzić konsultacje społeczne nad rozwiązaniami przyjętymi w dokumentach planistycznych Gminy.

Złożony wniosek został pozytywnie rozpatrzony, a nasza Gmina otrzyma grant w wysokości 20 000 zł, wsparcie doradcze ekspertów z zakresu urbanistyki i partycypacji w całym okresie trwania konsultacji oraz szkolenia dla pracowników urzędu zajmujących się planowaniem przestrzennym i konsultacjami społecznymi.

Obecnie Urząd Gminy w Janowicach Wielkich jest na etapie opiniowania koncepcji Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego wsi Radomierz. Celem przedmiotowego dokumentu jest określenie przeznaczenia i kierunków zagospodarowania terenu wsi Radomierz w aspektach takich jak: ochrona środowiska przyrodniczego, rozwój komunikacji, wyznaczenie terenów zabudowy mieszkaniowej, usługowej czy przemysłowej oraz terenów rolniczych i zieleni.

W ramach projektu została przygotowana dla Państwa ankieta. Wypełniając ankietę, mogą Państwo wypowiedzieć się na temat ważnych kwestii rozwoju gminy i przedstawić swoje pomysły służące poprawie jakości życia w swoim sąsiedztwie.
Zapraszamy do jej wypełnienia!

ANKIETA