In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904402

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W najbliższą niedzielę odbędą się w Polsce wybory Prezydenta RP. Głosować można w godz. 7-21. W gminie Janowice Wielkie na wyborców czekają 4 komisje wyborcze w tych samych miejscach, co przy kilku ostatnich głosowaniach (oraz dodatkowo komisja w szpitalu dla pacjentów).

Na karcie do głosowania znajduje się 11 kandydatów – głosuje się poprzez zaznaczenie dwóch przecinających się linii w obrębie kratki przy nazwisku jednego wybranego kandydata (znak x albo +). W sytuacji braku rozstrzygnięcia w pierwszej turze, głosowanie ponowne odbędzie się 12 lipca w tych samych godzinach i tych samych lokalach - wtedy na karcie do głosowania będą nazwiska dwóch kandydatów z najlepszymi wynikami z pierwszej tury.
Uwaga: zgodnie z rozporządzaniem Ministra Zdrowia wyborców obowiązuje zakrywanie nosa i twarzy w lokalu (mogą być poproszeni o opuszczenie na czas legitymowania) oraz zachowanie odstępu względem innych osób. Lokale wyborcze będą wielokrotnie wietrzone i dezynfekowane w ciągu dnia. Ponadto dla wyborców przewidziano płyn dezynfekujący. W lokalach może przebywać maksymalnie 1 wyborca na 4 metry kwadr., co oznacza, że pozostali muszą oczekiwać w kolejce przed lokalem.
Na głosowanie można zabrać własny długopis.
Obwieszczenie Wójta o siedzibach lokali wyborczych:
ZOBACZ
Obwieszczenie PKW o kandydatach:
ZOBACZ