In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3786113

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Przypominamy o trwającej zbiórce odpadów komunalnych. Akcja została przeprowadzona już w Komarnie oraz w Radomierzu. W najbliższym czasie odpady wielkogabarytowe zostaną odebrane
z pozostałych miejscowości naszej gminy.

 

Przypominamy również, że w ramach zbiórki nie są odbierane części samochodowe (ani metalowe, ani plastikowe, ani wielomateriałowe). Tego typu odpady należy we własnym zakresie przekazać do stacji demontażu pojazdów bądź na złomowisko.
Również nie przyjmujemy opon innych niż do samochodów osobowych. Opony do pojazdów rolniczych lub ciężarowych można oddać w punktach świadczących wymianę takich opon bądź przekazać do organizacji, które zajmują się zbieraniem i utylizacją takich opon, do firm, które przerabiają je na granulat.
W ramach zbiórki nie są odbierane również odpady budowlane. Można oddać je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK (ul. Sportowa, Janowice Wielkie) w ilości do 200 kg miesięcznie z gospodarstwa domowego. W przypadku większej ilości tego typu odpadów należy we własnym zakresie zamówić kontener i przekazać je na składowisko odpadów.
NIE BĘDĄ ODBIERANE ODPADY WYSTAWIONE PO PLANOWANYM TERMINIE WYWOZU.

W dniu zbiórki odbierane będą odpady takie jak:

• meble domowe,

• dywany, wykładziny, materace, kołdry, pierzyny, poduszki, walizki, torby podróżne,

• lampy i żyrandole bez żarówek, obudowy sprzętu elektronicznego

• umywalki, muszle toaletowe, sedesy,

• ramy okienne,

• meble ogrodowe drewniane i z tworzyw sztucznych,

• sprzęt sportowy,

• wózki i chodziki dziecięce,

• zabawki dużych rozmiarów,

• duże odpady plastikowe (doniczki, skrzynki, puste i czyste wiaderka)

• zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,

• zużyte opony samochodów osobowych.