In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3786219

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Gmina Janowice Wielkie jako członek LGD Partnerstwo Ducha Gór otrzymała zbiór gadżetów w ramach projektu pn. „Zrównoważony ruch turystyczny na pograniczu polsko - czeskim”.

Projekt został zrealizowany dzięki współpracy trzech Lokalnych Grup Działania z terenu Dolnego Śląska (LGD Partnerstwo Ducha Gór, LGD Kwiat Lnu) i Czech (MAS Tanvaldsko) w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego PROW na lata 2014-2020. Jego wartość to 344 353 zł.
Inicjatywa jest skierowana to mieszkańców i turystów oraz osób z sektora publicznego, gospodarczego i organizacji społecznych świadczących w swoich punktach usługę informacji turystycznej. Zakładane rezultaty to:

  • zwiększenie wiedzy osób udzielających informacji turystycznej na temat atrakcji i produktów lokalnych z terenu trzech partnerskich LGD realizujących wspólnie projekt
  • promocja produktów lokalnych
  • integracja osób świadczących usługę informacji turystycznej

Projekt zakładał m.in. konferencję inaugurującą projekt, wykonanie gadżetów (kubków, toreb, koszulek, gier memory) i druk publikacji (paszportów turystycznych, kolorowanek, przewodników i map rowerowych, przewodników turystycznych, wydawnictw dla dzieci), wykonanie pieczątek, film promocyjny.
Więcej informacji:https://skarbiecduchagor.pl/
Informujemy, że w związku z panującą w kraju epidemią COVID-19 Gminna Informacja Turystyczna - Wieża Widokowa w Radomierzu będzie w bieżącym sezonie letnim nieczynna. Informacji turystycznej można zasięgnąć w Urzędzie Gminy w Janowicach Wielkich od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30. W urzędzie można otrzymać także paszport turystyczny wydrukowany w ramach projektu. To samo tyczy się otrzymania pieczątek do paszportu oraz nagród za odwiedzanie polecanych w paszporcie miejsc turystycznych, zgodnie z zapisami regulaminu otrzymania nagrody zamieszczonego w paszporcie.