In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3965053

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Szanowni uczniowie, rodzice i mieszkańcy gminy. W środę 17.06.2020 roku o godzinie 16:30 w Siedlęcinie odbędą się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w szachach indywidualnych i drużynowych. Organizatorem zawodów są Ludowe Zespoły Sportowe w Jeleniej Górze. Zawody odbędą się w trzech kategoriach wiekowych: senior/-ka, junior/-ka, junior/-ka młodszy/-a.

Każdego roku nasza reprezentacja licząca kilkanaście osób odnosi liczne sukcesy. Najlepsi będą reprezentować nasz powiat na finałach Dolnego Śląska, które planowane są na koniec czerwca. Ze względu na panujące zagrożenie wirusowe rodzice sami zapewniają transport swoich dzieci na miejsce zawodów i biorą pełną odpowiedzialność za udział w imprezie. Na zawodach zapewnione będą środki sanitarne i higieniczne. Dla naszych dzieci to szansa walki o medale i stypendia sportowe oraz lepsze oceny z wychowania fizycznego, a dla starszych dobra zabawa i godne reprezentowanie naszej gminy w powiecie. Serdecznie zapraszam do udziału i proszę o pilne zgłaszanie i potwierdzanie udziału (tel. 607 828 134). 
Piotr Lesiński