In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3904370

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

27 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego. Tegoroczne święto jest wyjątkowe - zarówno za sprawą pandemii COVID-19, jak również ze względu na okrągłą, trzydziestą rocznicę pierwszych wyborów samorządowych.

Z okazji dzisiejszego święta wszystkim osobom, które współtworzyły i współtworzą samorząd, które pracowały i pracują na rzecz lokalnych społeczności Gminy Janowice Wielkie, radnym, sołtysom, radom sołeckim oraz wszystkim pracownikom samorządowym składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.
Dziękując Wam za dotychczasową wspólną, codzienną, ciężką pracę, dobre pomysły i decyzje, liczę na Państwa dalsze zaangażowanie, byście w duchu odpowiedzialności, ale i z odwagą działali dla dobra naszej małej Ojczyzny. Dziękuję, za służbę, którą z pełnym oddaniem pełnicie w czasie pandemii.
Życzę wytrwałości, sukcesów, poczucia, że Państwa wysiłki są zauważane i doceniane przez mieszkańców naszej gminy.

Kamil Kowalski

Wójt Gminy Janowice Wielkie