In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3899431

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Mieszkańcy gminy Janowice Wielkie!
Jest szansa na otrzymanie prezentu, który ucieszy zwłaszcza właścicieli przydomowych ogródków. Prezent składa się z trzech elementów: paczki nasion roślin dziko rosnących, które pozwolą na stworzenie w naszym gospodarstwie kwietnej łąki, sadzonki rośliny miododajnej, czyli przyjaznej pszczołom i czegoś „na czasie” czyli maseczki ochronnej na twarz wielokrotnego użytku, oczywiście w kwiatowe motywy.
Taka okazja trafia się dzięki projektowi „Zasiejmy radość” dofinansowanemu w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, a realizowanego przez janowicką grupę „Optymiści w działaniu”.

Co trzeba zrobić aby taki prezent otrzymać?
Napisać maila na adres luska1177@gmail.com lub skontaktować się pod nr telefonu 609 335 773 (preferowane wiadomości sms) i podać: imię, nazwisko, miejscowość, nr telefonu kontaktowego oraz możliwe godziny odbioru zestawu (to ważne, gdyż mieszkańcy Janowic, Trzcińska, Mniszkowa i Miedzianki będą odbierali zestawy z jednego konkretnego miejsca. Mieszkańcom Radomierza i Komarna zostaną dostarczone pod posesję. Niezbędne jest ustalenie w jakich godzinach poumawiać Was na odbiór).
Bedzie 100 zestawów. Liczy się kolejność zgłoszeń. Z jednego gospodarstwa domowego może zgłosić się jedna pełnoletnia osoba. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja lub do osiągnięcia liczby 100 zgłoszeń. O dalszych krokach będziemy informowali w bezpośrednich mailach lub sms-ach .

5 dolny slask - logotyp info 2(1)dfop - logotypdmg - biale tlo(1)