In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3786110

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek obchodzony jest 8 maja od 1985 roku. Święto, zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, od wielu lat rozpoczyna Tydzień Bibliotek - okres, w którym książnice wszystkich typów otwierają się jeszcze bardziej na swoich użytkowników poprzez organizację okolicznościowych wydarzeń: spotkań, konferencji czy warsztatów. Tegoroczna, siedemnasta edycja programu odbędzie się online ze względu na wystąpienie stanu epidemii ogłoszonego w kraju.

Z okazji Dnia Bibliotekarza życzę wszystkim Pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Janowicach Wielkich niegasnącego entuzjazmu, wytrwałości i kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa.
Dzięki Waszej pracy wszyscy, którzy kochają literaturę i czerpią z niej wiedzę czują się bogaci i doceniają piękno kultury. Wasz wkład w upowszechnianie wiedzy jest nieoceniony, dlatego jeszcze raz dziękuję  i składam Wam najlepsze życzenia - satysfakcji z wykonywanej pracy i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Kamil Kowalski

Wójt Gminy Janowice Wielkie